w

Gracze COD Warzone odkrywają jak jeździć na Dirt Bike na tylnych kołach

Jak jeździc na tylnych kołach na Dirt Bike w Call of Duty: Warzone?


Początkowo Dirt Bike nie za bardzo zainteresował społeczność Call of Duty: Warzone. W końcu jest to tylko zwykły jednoślad, który został przeniesiony z Black Ops Cold War. Mimo to z czasem zaczął coraz bardziej interesować graczy, chociażby dlatego, że daje on kilka ciekawych możliwości. Jedną z nich jest chociażby możliwość strzelania z kuszy w locie, co można zobaczyć na poniższym filmie.

Materiał stał się bardzo popularny wśród użytkowników Warzone’a i zachęcił ich do korzystania z Dirt Bike’a:

Jak zrobić wheelie na Dirt Bike w COD Warzone?

Jak widać na poniższym filmie – wheelie w Call of Duty: Warzone jest bardzo trudne do wykonania, choć możliwe. Zdecydowanie nie jest to zamierzona mechanika deweloperów, choć istnieje taka opcja i rzeczywiście działa, lecz jazda na jednym kole jest trudna do utrzymania.

Jak pokazuje „kratermakerr”, aby zrobić taką sztuczkę na Dirt Bike’u, należy wjechać nim w odpowiednio nachyloną strukturę. W przypadku jego kolegi z drużyny było to drzewo.

Wheelie na Dirt Bike’u zostało odkryte zupełnie przez przypadek. Gracze Call of Duty: Warzone nie wiedzieli wcześniej, że da się tak zrobić. Teraz na serwerach można coraz częściej spotkać osoby, które biorą ten pojazd, a następnie rozbijają się nimi na pochyłych przedmiotach.

DołączObserwuj
Więcej z Call of Duty