w

Tegoroczna odsłona COD-a będzie nazywać się Call of Duty: Slipstream? Tajemnica nazwa na Battle.net

Call of Duty: Slipstream, czyli tajemnicza nazwa, która została znaleziona na Battle.net.


Tom Henderson, czyli znany leaker w świecie gier komputerowych, odnalazł w bazie danych Battle.net zasoby oznaczone jako Call of Duty: Slipstream.

Co ciekawe, udało mu się również dotrzeć do loga tej produkcji. Według niego oraz sporej części społeczności mogą to być materiały tegorocznego wydania COD-a.

Czy aby na pewno Slipstream?

W opinii Hendersona Slipstream jest wyłącznie tytułem kodowym, który później zostanie zmieniony. Taka wizja miałaby rzeczywiście sens, lecz stworzono już logo, które zawiera właśnie tę nazwę. Wydaje się więc, że materiałów graficznych nie tworzy się dla tytułów kodowych, a właśnie dla tych, które mają ujrzeć światło dzienne.

Dotychczas mówiło się, że nowy COD będzie pod nazwą Vanguard. W chwili obecnej trudno jednak powiedzieć, w jakim stopniu te przecieki były prawdziwe.

Nowy tytuł ma zostać osadzony w alternatywnej rzeczywistości z lat 50., w której II wojna światowa nie została zakończona. Ostatnią główną grą studia było Call of Duty: WW2, więc powrót do takiej scenerii miałby sens, nawet jeśli mowa o alternatywnej historii.

DołączObserwuj
Więcej z Call of Duty