w

Ilu graczy ma COD Warzone? Sama seria Call of Duty również z imponującymi wynikami

Call of Duty: Warzone od samego początku jest popularne. 100 milionów osób zdecydowało się już na wypróbowanie tego tytułu.


Call of Duty: Warzone od samego początku miewa pewne problemy związane z błędami w grze oraz oszustami. Kolejnym kłopot jest spowodowany oczywiście faktem, że gra pracuje na modelu free-to-play, jednak to właśnie to zapewnia mu tak ogromną popularność od samego początku. W sumie już 100 milionów osób miało okazję zagrać w Warzone.

Poniżej można zobaczyć kilka naprawdę ciekawych statystyk dotyczących Warzone, które są liczone od momentu jego powstania:

Jak sobie radzi cała seria Call of Duty?

Poza Warzone wszystkie inne tytuły z serii Call of Duty były dostępne jedynie za opłatą. Mimo to liczba sprzedanych kopii gier CoD wynosi ponad 400 mln, co jest naprawdę imponującą liczbą. Marka tytułu cały czas się rozwija i z pewnością nie osiądzie na laurach. Przypomnijmy, że produkcja jest wydawana od 2003 roku, zatem jest to już 18 lat.

Najdłużej rozwijaną grą będzie jednak Warzone, ze względu na swój potencjał i popularność. Trzeba przyznać, że produkcja była prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Teraz battle royale cały czas się rozwija:

Gdyby z czasem Raven Software wyeliminował większość najbardziej irytujących błędów, to gra mogłaby być zdecydowanie popularniejsza. Niestety nie wiadomo kiedy to nastąpi i czy deweloperom w ogóle uda się dokonanie czegoś takiego.