w

Jak odblokować różne kolory pocisków w Call of Duty: Warzone?

Kosmetyki dla graczy, którzy chcą sobie urozmaicić rozgrywkę w Call of Duty: Warzone.


Call of Duty: Warzone wydaje się być tym, czym było PUBG, gdy zmiażdżyło i zdetronizowało H1Z1. Nowy Battle Royale jest darmowy i trafił na bardzo sprzyjające warunki, jakie wprowadziła pandemia.

Oczywiście, sama gra jest bardzo miodna i nic dziwnego, że miliony osób po nią sięgają. Dlatego też autorzy, co chwila wprowadzają jakieś rozwiązania, które pozwoliłby na monetyzację tego ogromnego potencjału.

Tracer packi w Call of Duty: Warzone

Tracker packi (pakiety smugowe), to element kosmetyczny, który zabarwia efekt wystrzelonych pocisków na jeden z czterech kolorów (w zależności od kupionej paczki): różowy, zielony, niebieski lub czerwony. Należy podkreślić, że poza efektem wizualnym tracer pack niczego nie zmienia.

Akimbo M19 is Alot of Fun in Warzone from CODWarzone

Mamy do dyspozycji cztery rodzaje setów w tej kategorii i wszystkie wymagają od nas zakupu za realne pieniądze. Nie powinno to dziwić, ponieważ wszystkie gry BR oferowały kosmetyki swoim graczom, a Ci w wielu wypadkach przedkładają styl i efekt nad efektywność.

Paczki śledzące są dostępne sporadycznie. Przykładowo, zielony pakiet został wydany na dzień Świętego Patryka, a obecnie pojawił się pakiet różowy skierowany do fanów anime.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Call of Duty