w

Jak otworzyć bunkry w COD Warzone. Nowy dodatek, który wprowadzono z ostatnią aktualizacją

Reklama

Ostatnia aktualizacja pozwala nam w końcu otworzyć legendarne bunkry w Call of Duty: Warzone. Warto je zwiedzić, bo w środku czeka na nas pierwszorzędny loot.

Reklama

Bunkry w Verdansku są swego rodzaju legendą i od pewnego czasu stało się jasne, że będą częścią mapy, która zostanie udostępniona graczom.

Po ostatniej aktualizacji z 18.05 w Call of Duty: Warzone możemy w końcu dostać się do środka. Oto krótka instrukcja jak należy to zrobić.

Jednym z pierwszych graczy, którzy dostali się do środka bunkrów był FaZe Dirty, który zamieścił nagranie na swoim Twitterze. Po pierwsze, musimy zdobyć niezwykle rzadką czerwoną kartę, która pozwoli nam otworzyć wrota do bunkrów.

Następnie, musimy dotrzeć do drzwi i wejść w interakcje z niewielkim czytnikiem. Drzwi się otworzą, a my możemy w końcu wejść do środka. Bunkry to nie skarbiec, więc za drzwiami niczego nie znajdziemy. Musimy wejść głębiej, a tam czeka na nas cała masa fantastycznego lootu.

Ważną informacją jest to, że w przeciwieństwie do rozwiązań znanych z Apex Legends czy Fortnite, w Call of Duty: Warzone mamy jedną kartę, która otworzy każdy bunkier. Z tym, że jedna karta pozwoli nam otworzyć jeden bunkier, więc pomyślcie, który skarbiec otworzycie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Call of Duty