w

Opancerzone ciężarówki na stałe zniknęły z COD Warzone. Wszystko, co trzeba o tym wiedzieć

Sytuacja z ciężarówkami w COD Warzone została pogorszona. Społeczność jest oburzona na decyzje deweloperów.


Cargo Trucks były bardzo kontrowersyjnym elementem rozgrywki Call of Duty: Warzone. Po osłabieniu C4 ciężarówki stały się niemal zupełnie niezniszczalne.

Dzieje się tak między innymi ze względu na zbyt dużą pulę zdrowia oraz faktu, że są one w stanie wyeliminować wszystkich graczy, którzy w danym momencie staną jej na drodze. Co tym razem poszło nie tak?

Problem opancerzonych ciężarówek zaczyna sięgać zenitu

Deweloperzy co prawda osłabili częstotliwość pojawiania się tych pojazdów w trybie solo, jednak nadal bardzo często można je zobaczyć w quadach i trio. Wcześniej opancerzone ciężarówki były dostępne wyłącznie w trybie Armored Royale LTM, lecz od ostatniej aktualizacji można zdobyć w normalnych trybach BR, co doprowadziło społeczność do kompletnego szaleństwa.

Co więcej, istnieje możliwość ich ulepszenia za pomocą stałych UAV i systemu trofeów. To oznacza jeszcze lepszy pancerz i kuloodporność. Dodatkowo istnieje również możliwość naprawienia ciężarówki z pokładowej stacji zakupu.

W ostatnich miesiącach opancerzone ciężarówki były dość dużym problemem, zatem decyzja o ich wprowadzeniu do normalnych trybów battle royale wydaje się być niezwykle nieprzemyślana. Ponadto społeczność uważa, że to doskonale udowadnia, iż Raven Software zupełnie nie słucha swoich graczy.

Deweloperzy wreszcie usunęli opancerzone ciężarówki

W momencie pisania tego artykułu opancerzone ciężarówki znajdowały się jeszcze w grze, jednak niedługo później zostały usunięte z gry. Powodem oczywiście nie były frustracje graczy, a nowy bug związany z niewidzialnością, który był zbyt znaczący.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Call of Duty