w

Premiera nowej odsłony COD jeszcze w tym roku. Deweloperzy oficjalnie potwierdzili

Kolejna odsłona Call of Duty pojawi się jeszcze w tym roku. Informacja została oficjalnie potwierdzona przez samych twórców.


Jeszcze całkiem niedawno informowaliśmy, że nowa odsłona Battlefield trafi na sklepowe półki jeszcze w tym roku. Okazuje się, że bezpośrednia konkurencja tytułu Electronic Arts nie śpi, ponieważ Activision zapowiedziało już, że kolejna wersja Call of Duty zostanie opublikowana jeszcze w 2021 roku.

Warto wspomnieć, że informacje na ten temat zostały również wspomniane podczas spotkania z inwestorami. Ogłoszono także, że Overwatch 2 i Diablo 4 nie pojawią się w tym roku.

Deweloperzy póki co nie ujawniają zbyt wiele na temat nowego CODa

W chwili obecnej nieznana jest również dokładna data premiery najnowszej odsłony Call of Duty. Prawdopodobnie programiści będą trzymać się tradycji i przygotują tytuł na listopad. Twórcy również nie podzielili się takimi szczegółami, jak chociażby w jakim klimacie będzie osadzona fabuła.

Można podejrzewać, że skoro ostatni COD z listopada 2020 roku został stworzony przez Treyarch i Raven Software to kolejną produkcją zajmie się zupełnie inny zespół.

Kiedy będzie wiadomo coś więcej na temat nadchodzącego Call of Duty? W ostatnich latach bardziej konkretne informacje deweloperzy przekazywali w okresie maja/czerwca. Bardzo prawdopodobne, że w tym przypadku nie będzie inaczej i dopiero wtedy społeczność uzyska więcej szczegółów na temat projektu.