w

Prosta zmiana łupów nadejdzie do COD Warzone? Gracze chcą odświeżyć “nudną” grę

Gracze COD Warzone chcą dokonać zmian w łupach, aby co tydzień można było znajdować inne bronie.


Gdy Warzone wystartował jako część Call of Duty: Modern Warfare społeczność zaczęła zastanawiać się w jaki sposób tytuł ten będzie ewoluować. Deweloperzy co roku wydają kolejne odsłony znanej strzelanki, zatem nie wiadomo ile uwagi będą w stanie poświęcić produkcji battle royale. Okazuje się, że zbyt mało, gdyż niemała część graczy donosi, że zaczyna zwyczajnie się nudzić.

Jako rozwiązanie problemu nudy w Warzone gracze proponują odświeżanie przedmiotów, które można znaleźć w lootach na ziemi. Takie zmiany miałyby mieć miejsce mniej-więcej co tydzień i nieco urozmaicać rozgrywkę.

Czy Warzone rzeczywiście się nudzi?

Zmiana każdego sezonu sprawia, że ​​gra staje się trochę nudna po mniej więcej miesiącu – napisał użytkownik Reddita “renanxiterzz”, który zaproponował pomysł na zmiany. Spora część społeczności zgodziła się z opinią gracza i według nich broń powinna być zmieniana “tak często, jak zmieniają broń w gułagu”.

Część społeczności obawia się jednak, że przyniesie to więcej negatywnych skutków, niż pozytywnych. Powodem tego ma być fakt, że [deweloperzy] nie mogą niczego zaimplementować bez nowych usterek. “JohnyC908” napisał:

Nie chciałbym zobaczyć, jakie dziwne rzeczy by się wydarzyły, gdyby zaczęli co tydzień wymieniać broń

Nalęży przyznać, że zmiana ta nie byłaby prosta, jednak z drugiej strony mogłaby zachęcić wielu graczy do powrotu do Warzone’a. Twórcy z pewnością słuchają swojej społeczności, jednak ostateczna decyzja należy do nich.

DołączObserwuj
Więcej z Call of Duty