w

Przecieki ujawniają, że do COD Warzone niebawem zostanie dodane 8 nowych pojazdów

Mapy w battle royalach są dość duże, dlatego pojazdy są jedyną możliwością zwiększenia mobilności graczy.


Wydaje się, że z czasem mapy battle royale stają się coraz większe. Deweloperzy nieustannie powiększają pole walki, a co za tym idzie – pokonanie jej pieszo przez graczy staje się coraz trudniejsze. W związku z tym jedyną deską ratunku są pojazdy, które umożliwiają szybsze przemieszczanie się. Ten element rozgrywki bezprecedensowo staje się coraz bardziej potrzebny, co zauważa również Raven Software.

Przecieki dotyczące 8 nowych pojazdów zmierzających do COD Warzone

Przeciek pochodzi od dość wiarygodnego leakera, który ma pewne zaufanie wśród społeczności Call of Duty: Warzone, czyli ZestyLeaks. Podał on informację o potencjalnych zmianach na Verdansk, a także o niektórych broniach, które zobaczymy w przyszłości. Według niego deweloperzy pracują nad 8 nowymi pojazdami do Warzone, a w tym nad:

  • samochodem policyjnym,
  • furgonetką,
  • pojazdem szybkiego ataku z zamontowanym LKM-em,
  • karetką.

Co więcej istnieją też pojazdy wymienione pod pewnym kryptonimem, jak chociażby Big Bird. Odnosi się on prawdopodobnie do nowego helikoptera, co można wywnioskować po tym, że w Call of Duty 4: Modern Warfare był pojazd latający o takiej nazwie i był to helikopter transportowy.


Nie wiadomo kiedy deweloperzy planują dodać wcześniej wspomniane pojazdy, jednak bardzo prawdopodobne, że będzie to miało miejsce już na początku 3. sezonu. Sam przeciek jest wiarygodny, jednak to nadal przeciek, w związku z czym warto brać go z przymrużeniem oka.