w

Wyciekły informacje na temat 7 sezonu COD Modern Warfare. Mapy, bronie i więcej

Minęło sporo czasu od rozpoczęcia 6. sezonu w COD: Modern Warfare. Już niebawem do gry trafi sezon 7?


6. sezon w Call of Duty: Modern Warfare został wydany 28 września ubiegłego roku, zatem od tego czasu minęło całkiem sporo czasu. Update ten był ostatnim przed wydaniem Black Ops Cold War.

Programiści potwierdzili, że już niebawem do COD-a: MW trafi więcej treści, zatem wydaje się, że 7. sezon już niebawem trafi do gry.

Informacje przedstawione poniżej nie są potwierdzone i nie należy ich w ten sposób traktować. Są to jedynie przecieki, które mogę, ale nie muszą być zgodne z prawdą.

Co wiadomo na temat 7. sezonu w COD Modern Warfare?

Nowe pakiety operatorów

W kodzie gry od dłuższego czasu dało się zaobserwować dwa nowe pakiety operatorów. Prawdopodobnie ich wykonanie zostało już w pełni zrealizowane przez deweloperów i zostaną wdrożone do produkcji wraz z nowym sezonem.

Pierwszą z postaci jest Soap MacTavish, którego całkiem niedawno zapowiadano w przerywniku filmowym Call of Duty: Warzone. Kapitan Price sięgnął po telefon, aby wezwać wsparcie, a jego połączenie odebrał właśnie wcześniej wspomniany, nadchodzący charakter. Ten pakiet jest wypełniony całą gamą nowych przedmiotów kosmetycznych. Istnieją trzy różne warianty Operatora dla postaci, trzy schematy broni, talizmany, emblematy i spraye.

Innym pakietem ma być Sparks Operator, który zawiera wyłącznie jedną skórkę dla Operatora, ale całkiem przyzwoity wybór innych przedmiotów, jak chociażby skórki pojazdów, legendarne schematy czy animowane emblematy.

4 nowe mapy multiplayer już w 7. sezonie?

W 7. sezonie COD: Modern Warfare mają pojawić się aż cztery nowe plansze. Dwie z nich zostały zaprojektowane z myślą o tradycyjnej rozgrywce 6 vs 6, natomiast pozostałe dwie do trybu Gunfight.

Al Raab Airbase to zupełnie nowa mapa dla podstawowych trybów wieloosobowych. Jest to całkiem duża mapa zewnętrzna, z dużym hangarem znajdującym się w samym centrum.

Kolejną mapą jest Killhouse, czyli mapa, którą z pewnością pamiętają nieco starsi gracze. Popularna plansza z 2007 roku została przebudowana od podstaw i ma trafić do gry wraz z sezonem siódmym. Dotychczas można ją było zobaczyć wyłącznie w COD Mobile.

W grze mają pojawić się również Townhouse i Drainage. Pierwsza z nich wydaje się mieć układ misji kompanii, natomiast druga będzie zupełnie nowym projektem zbudowanym od podstaw. Zarówno jedna, jak i druga lokalizacja będzie służyć w trybie Gunfight dla małych drużyn.

Trzy nowe bronie

Do Modern Warfare wprowadzone zostaną również trzy nowe modele broni. Nie powinno to być dużym zaskoczeniem dla bardziej bacznych obserwatorów Call of Duty, ponieważ każda z nich wyciekła już wielokrotnie, jednak można się spodziewać, że zostaną dodane właśnie w ramach 7. sezonu.

Na pierwszym miejscu jest pistolet Sykov, który dawniej był dostępny w grze jako Makarov. Służył przede wszystkim jako broń boczna.

Kolejny jest karabin CX-9 SMG, który przed premierą również na moment pojawił się w grze. Aby go odblokować, będzie trzeba dokonać dwa dalekosiężne likwidacje SMG w pięciu różnych rozgrywkach.

Ostatnim, jednakże nie mniej ważnym karabinem, który prawdopodobnie zostanie dodany do CoD: MW w 7. sezonie jest Raal MG. To zupełnie nowy LMG, a jego zdobycie będzie zdecydowanie większym wyzwaniem. Aby je zrealizować, trzeba będzie podnieść poziom dowolnego LKM-u. Po odblokowaniu w nim Optyki Scouta będzie należało go wyposażyć i dokonać z nim pięciu likwidacji w siedmiu różnych grach.

Prawdopodobnie wszystkie powyższe bronie będą dostępne zarówno w Modern Warfare, jak i Warzone, gdy tylko zostaną oficjalnie opublikowane.

Na kiedy przypada data premiery 7. sezonu Modern Warfare?

Przede wszystkim warto pamiętać, że wszystkie powyższe informacje są tylko przeciekami i nie ma stuprocentowej pewności, że rzeczywiście zostaną zrealizowane w grze. Cała nowa zawartość ma pojawić się w Call of Duty już 11 marca wraz z rozkładem drugiego sezonu Black Ops Cold War, w którym pojawi się ograniczony czasowo tryb zombie.