w

Według przecieków, mapa Verdansk w COD Warzone zostanie całkowicie zniszczona

Według kilku leakerów, Verdansk zostanie całkowicie zniszczone już bardzo niedługo.


W Warzone ostatnio dzieje się bardzo dużo, teraz wygląda na to, że wszystko to zaczyna się mniej więcej wyjaśniać. Przypomnijmy, że kilka dni temu zauważono statek towarowy u wybrzeży mapy Verdansk.

Zgodnie z przeciekami, ma on coś wspólnego z potencjalnym zniszczeniem mapy. Informacje na ten temat są jeszcze niepotwierdzone, natomiast leakerzy wydają się być tego pewni.

Verdansk zostanie zniszczone?

Kilka osób podaje dokładnie tę samą datę, konkretnie 11 marca. To wtedy w grze miałoby się wydarzyć coś, co spowoduje wielki wybuch. Gracze zareagowali na tę informację bardzo pozytywnie. Głównie dlatego, że już od dłuższego czasu mówi się o potrzebie większych zmian na mapie, podając za przykład chociażby Fortnite.

Produkcja Epic właśnie poprzez zmiany wyspy zyskała tak duży rozgłos. Widać to między innymi po obecnym sezonie, w którym tych zmian jest stosunkowo mało i gracze zaczynają powoli się nudzić.

W Warzone dodatkowe zmiany mogą zadziałać tylko i wyłączne na plus. Nowe odkrywanie mapy, jej wszystkich zakątków na pewno sprawi, że do gry powrócili wiele osób znużonych powtarzalnością Verdanska. Nadal jednak nie wiadomo, jak z wybuchem łączy się statek i jak miałoby do tego wszystkiego dojść.