w ,

Izak tłumaczy, dlaczego woli grać w CODa, niż trenować w CSGO z Emeritos Banditos

Izak ostatnio bardzo często grywa w nowy tryb Warzone w Call of Duty. Co z CS:GO i treningami drużyny Emeritos Banditos?


Warzone, czyli nowy, darmowy tryb Battle Royale w Call of Duty zabrał sporą ilość streamerów z innych gier. W tym także Izaka, który w ostatnich tygodniach był pochłonięty bardziej CS:GO i Valorant.

Teraz streamer gra w Warzone praktycznie codziennie, co trochę zmartwiło osoby kibicujące Emeritos Banditos – drużynie streamera w CS:GO.

Co z treningami Emeritos Banditos?

Izak postanowił odpowiedzieć swoim widzom na pytania o to, dlaczego nie trenuje w Counter Strike’a, a zamiast tego gra w Warzone. Jak się dowiedzieliśmy, drużyna trafiła na takich przeciwników, że niezależnie od ilości treningów i tak przegra.

W związku z tym streamer woli grać po prostu w Call of Duty i szkoda byłoby mu tracić czas na treningi, które i tak nie sprawią, że Emeritos Banditos wygra swoje następne starcie.

Gramy z mega mocną drużyną słuchajcie i to, że my potrenujemy teraz i czy będę cisnął w CS’a, to i tak nie damy rady, bo to jest profesjonalna ekipa. (…) Co to za różnica, czy przegramy 16:2, czy 16:8.

Izak wspomina także, że nie zamierza ucinać sobie zabawy, bo COD sprawia mu naprawdę sporo radości.

Warzone nadal jest na szczycie popularności, jeżeli chodzi o oglądalność na Twitch. Oczywiście, nie można mierzyć popularności danej gry tylko przez pryzmat Twitcha, natomiast daje to dobry obraz na zainteresowanie, jakie wywołuje darmowy Battle Royale.

DołączObserwuj
Więcej z Call of Duty