w

Cheaterzy w Fall Guys będą banowani na komputery. Nowy antycheat i 2 sezon już wkrótce

Fall Guys został opanowany przez cheaterów, to ma się wkrótce zmienić.


W tym momencie cheaterzy są praktycznie w każdej grze Fall Guys. Większość z nich korzysta z bardzo prostego oprogramowania, które pozwala na szybsze poruszanie się i latanie. Deweloperzy już w połowie sierpnia zapowiadali prace nad antycheatem, które teraz mają dobiegać końca.

Mało kto w Mediatonic podejrzewał, że będzie potrzeba stworzenia zaawansowanego systemu AC, natomiast jak widać po popularności cheatów i samej gry, zdecydowanie trzeba zaradzić nieuczciwym graczom.

Antycheat już wkrótce

Nie można się spodziewać, że będzie to coś w stylu Vanguarda z Valoranta, który działając na poziomie jądra komputera praktycznie całkowicie wyeliminował problem cheaterów. Według jeszcze niepotwierdzonych informacji, antycheat ma banować nie tylko konta, ale także osprzęt komputera.

Stworzenie systemu AC jest niesamowicie ważne, szczególnie w momencie prac nad cross-playem. Póki co nie wiadomo, kiedy wszystko zostanie wprowadzone, ale można się spodziewać większych zapowiedzi już 27 sierpnia. Właśnie wtedy ujawniony zostanie “sneak peak” kolejnego, 2 sezonu.