w

Darmowa Diona. Nowy event w Genshinie – czas trwania, wymagania

Deweloperzy szykują nowe wydarzenie w grze, jedno z wielu nadchodzących w patchu 1.5. Jak będzie wyglądał event?


MiHoYo zamierza obdarować graczy kolejną czterogwiazdkową postacią. Nie jest to nic nowego, bo twórcy tego RPG mają już długą historię z rozdawaniem bohaterów.

Fani dostali już Fischl, Xiangling i Barbarę, a także jedną z pięciu postaci do wyboru z 1.3. Szykuje się również YaoYao – pierwsza dendro czwórka. Przed nami jednak cryo barmanka.

Opis eventu

Badacz z Sumeru, Hosseini, ma za cel zebrać i zbadać Fractured Fruits, Fragmenty Owoców Irminsul. Na czas wykonywania tego zadania Traveler otrzyma tajemniczy starożytny relikt: Wzmacniacz Energii. Podróżnik będzie musiał teraz zebrać Fragmenty Owoców i uwolnić ich moc dzięki Wzmacniaczowi.

Gracz może zmierzyć się z Places of Interest, domenami oraz Twisted Reams, aby zdobyć walutę eventową – Fractured Fruit Data. Za te przedmioty będzie można otrzymać primogemy, Hero’s Wit, morę oraz wartościową Crown of Insight.

Czas trwania

W Energy Amplifier Initiation, jak nazywa się to wydarzenie, będzie można wziąć udział od 30.04.21 11:00 do 17.05.21 4:59 naszego czasu.

Wymagania

Dobra wiadomość dla społeczności – należy mieć przynajmniej AR 20. Nie ma więcej wymagań, a w Energy Amplifier Initiation można wziąć udział również z znajomymi w co-opie!

Wydarzenie to jest wspaniałą okazją, żeby złapać darmowe zasoby, w tym nową postać lub kolejną jej konstelację. Co najlepsze – nie wymaga resinów do grania.

DołączObserwuj
Więcej z Genshin Impact