w

Zapisy do bety Genshin Impact trwają. Linki i termin nadsyłania zgłoszeń graczy, jak się zapisać?

W Genshinie trwa kolejny nabór na beta testy. Jak się zapisać?


GI to gra RPG, która cechuje się wielką mapą do odkrycia. W takim świecie nie ma szans, aby nie natrafić na bugi.

Z tego powodu miHoYo przeprowadza kolejny nabór na betę. Jest to dobry sposób, aby zobaczyć, co przygotowało studio, zanim będą mogli to zrobić inni gracze.

Nabór na Discordzie

Na oficjalnym serwerze Discord Genshin Impact zostało opublikowane ogłoszenie, zapraszające graczy do aplikacji na testy. Najważniejszym warunkiem, aby się do nich dostać, jest bycie na oficjalnym Discordzie GI (klik po zaproszenie). Po spełnieniu tego warunku należy wypełnić formularz Google (klik).

Witajcie Podróżnicy!

Paimon jest dzisiaj tutaj, aby ogłosić, że przyjmujemy zgłoszenia do następnego testu beta! Formularz ankiety znajdziecie tutaj: https://forms.gle/QsjzzEtktPJiKSsK6

Ten formularz będzie otwarty do godziny 12:00 w środę, 7 lipca, GMT+8. Wszelkie spóźnione wnioski nie mogą zostać wzięte pod uwagę, więc pozostawia to Wam nieco mniej niż 48 godzin na ich wypełnienie. Nie spieszcie się, ale nie czekajcie zbyt długo!

Jeśli potrzebujecie pomocy w uzyskaniu niektórych informacji, a opisy w formularzu Wam nie pomagają, poproście kogoś o pomoc!

Ostateczny termin

Chętni mają mało czasu – deadline to 7. lipca, godz. 6:00 naszego czasu. Nie jest to zbyt dużo, dlatego najlepiej nie odkładać tego na ostatnią chwilę. Po tym czasie ankieta zostanie zamknięta.

Trudne pytania

W formularzu jest parę miejsc, które mogą sprawić kłopoty. Poniżej zostały one wyjaśnione.

  • NDA to non-disclosure agreement, czyli umowa prawna, w której podpisujący zobowiązuje się do nierozprzestrzeniania poufnych informacji pod groźbą kary.
  • Discord ID to liczba całkowita przedstawiająca konto. Najłatwiejszy sposób na zdobycie ID to włączenie trybu deweloperskiego w ustawieniach zaawansowanych, wyszukanie własnej wiadomości prywatnej lub na kanale, a następnie kliknięcie prawym przyciskiem myszy (lub przytrzymanie na telefonie) na swoją wiadomość i wybranie “kopiuj ID”.
  • Discord Tag to w skrócie “nick#liczby”. Łatwo można to skopiować na PC, klikając na swoją nazwę w lewym dolnym oknie Discorda.
  • Email podany w formularzu musi być zgodny z tym, który jest podany na profilu gracza na stronie konta miHoYo (klik).
  • Forum UID to ID, które zostało przydzielone graczowi na oficjalnym forum miHoYo (klik). Wystarczy kliknąć w account info, obok nicku widnieje user UID.

ZOBACZ – Genshin Impact: Dlaczego bonus EM Sucrose nie działa u Kazuhy? Elemental Mastery wyjaśnione

Zdecydowanie jest o wiele więcej chętnych niż miejsc, biorąc pod uwagę popularność gry i chęć fanów do poznania jej historii. Warto zgłosić się teraz, nawet jeśli poprzednim razem się nie udało.