w

Aktor podkładający głos Franklina wyjaśnia, dlaczego Rockstar potrzebuje więcej czasu na wydanie GTA 6

Shawn Fonteno wyjaśnia fanom GTA, że ci muszą zachować cierpliwość.


Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Rockstar po raz pierwszy bezpośrednio odpowiedziało na pytania odnośnie GTA 6 i choć nie była to przełomowa wiadomość, to wspominaliśmy, że teraz niesamowicie ważne będzie obserwowanie różnych aktorów, pracowników i osób, które były w jakikolwiek sposób związane z GTA.

Długo nie trzeba było czekać. Aktor głosowy Franklina wyjaśnił społeczności, iż musi zachować cierpliwość. Ten jest bombardowany prośbami o udostępnienie informacji na temat kontynuacji gangsterskiej serii.

Aktor głosowy Franklina odnosi się do szumu wokół GTA 6

Przestańcie powalać Rockstar, ludzie. Nie róbcie tego. Nie mówcie o “dojeniu GTA 5” i “kiedy wyjdzie Szóstka?”. Wszyscy musicie zrozumieć, iż jest to proces potrzebny do wypuszczenia tych gier – powiedział Fonteno na swoim streamie na Instagramie.

Shawn zwrócił uwagę również na sytuacją zdrowotną panującą na świecie. Według niego produkcja może nieco zwolnić.

Nie zaakceptowalibyście tego, gdyby wyrzucili teraz GTA 6, a tam po prostu były byki  –dodał.

Dalej aktor głosowy prosi fanów o zrozumienie.

Po premierze Vice City w 2002 rou Rockstar zaczęło robić spore przerwy między produkcjami. Po wypowiedzi Fonteno gracze mogą być pewni, iż wcześniej czy później produkcja pojawi się na rynku, jednak ci muszą być zdecydowanie bardziej cierpliwi.