w

Co oznacza napis “GTA 6 trailer” w najnowszym teledysku The Weeknd? Niestety nie to, o czym większość myśli

Animowany teledysk utworu The Weeknd – Blinding Lights wywołał burzę wśród społeczności GTA.


Popularny twórca, The Weeknd, opublikował 13 sierpnia animowany teledysk do utworu Blinding Lights. Oglądając go możemy w pewnym momencie zauważyć napis o zwiastunie GTA 6. Wywołało to ogromną falę dyskusji wśród fanów Grand Theft Auto, która pokazała, jak bardzo społeczność jest spragniona jakichkolwiek informacji na temat “Szóstki”.

Jak wygląda teledysk i czy może być jakąkolwiek wskazówką?

Poniżej, w lewym górnym rogu, można zobaczyć jak w pełni wyglądała wskazówka na teledysku. To tylko niewielkie wspomnienie o GTA 6, które nie zostało nawet w pełni wyeksponowane.

Dość trudno odszukać w tym jakiejś bardziej znaczącej wskazówki, jednak społeczność głodna informacja o GTA 6 postanowiła to interpretować. Mimo to, wydaje się, iż jest to niemożliwe, gdyż, jak wyjaśnił jeden z użytkowników:

to, podobnie jak wszystkie inne wiadomości w filmie, są komentarze widzów, którzy oglądali „program” na żywo na TikToku.

Obserwowanie części fanów Grand Theft Auto, którzy są wręcz spragnieni jakichkolwiek informacji staje się dość zabawne. Większość z nich jest podatna na jakikolwiek bait powiązany z “nadchodzącym GTA”.