w

Plakat w Max Payne 3 ujawnił datę premiery GTA 6?

Członek społeczności GTA zauważył pewien bardzo istotny szczegół na plakacie w Max Payne 3.

Reklama

Jeden z członków społeczności Grand Theft Auto 6 opublikował w amerykańskim portalu bardzo interesujący zrzut ekranu z Max Payne 3. Przedstawia on plakat pewnego fikcyjnego zespołu Love Fist, na którym widnieją daty ich wydarzeń podczas trasy koncertowej.

Co ciekawe daty te są dość istotne dla Rockstara w rzeczywistości, bowiem oznaczają one dni premiery ich czołowych tytułów, jak Red Dead Redemption 1, Red Dead Redemption 2, Grand Theft Auto 4 oraz Grand Theft Auto 5.

Czy ostatnia z dat zapowiada premierę Grand Theft Auto 6?

Na plakacie pozostała jeszcze jedna data, z którą nie można powiązać premiery żadnej gry. Bardzo prawdopodobne, iż właśnie w tym dniu, czyli 29 października, wydana zostanie szósta część Grand Theft Auto.

Dodatkowo obok ostatniej z dat znajduje się nazwa fikcyjnego miasta – Vice City. Wielu fanów GTA liczy, że w „szóstce” będziemy mogli znaleźć się właśnie w tej lokalizacji.

Wszystko to wydaje się naprawdę możliwe i być może już za jakiś czas dowiemy się jaka jest prawda. Jednak jeśli jest to prawdziwa data premiery, to zobaczymy ją nie w 2020, a dopiero 2021 roku.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z GTA