w

Idealna akcja ratunkowa PAGO w GTA RP. Poszło mu tak dobrze, że aż przybyło osób do uratowania

GTA RP rządzi się swoimi prawami, wszyscy na pewno kojarzą epickie skoki w dal. Tym razem był to skok ratunkowy.


GTA RP staje się ostatnio coraz popularniejsze. Kilka miesięcy po wielkim szale za granicą, trend RP na dobre zawitał także do Polski. Wielu streamerów zaczęło transmitować właśnie GTA, na Youtube także jest coraz więcej różnego rodzaju filmów.

Wśród osób, które regularnie ostatnio streamują RP, jest między innymi PAGO. Ten podczas ostatniej transmisji postanowił udać się na misję ratunkową. Niestety, jej finał nie był najlepszy. Co poszło nie tak?

Radość po skoku ratowniczym PAGO nie trwała zbyt długo

Jak widać na poniższym filmie – PAGO, w grze jako Michael, wraz ze swoimi towarzyszami udał się na akcję ratunkową w góry. W pewnym momencie helikopter podleciał wprost pod górę, a PAGO miał z niego wyskoczyć. Plan był naprawdę dobry, przynajmniej w teorii.

Skok ratunkowy zaskoczył najwyraźniej fizykę gry, która uznała to jako wypadnięcie z helikoptera. Postać prawdopodobnie miała mało HP, więc wyszło raczej nie najlepiej.

Po tej sytuacji cały czat ewidentnie nie mógł powstrzymać się ze śmiechu:

Ostatecznie akcja ratunkowa PAGO zakończyła się kolejną osobą do uratowania więcej. Trzeba przyznać, że główną rolę odegrał tutaj zwyczajny pech i fakt, że streamer nie spojrzał na ilość punktów życia swojej postaci.