w

Wyciek GTA 6 ujawnia park rozrywki Vice City oraz potencjalne stacje radiowe, jakie pojawią się w grze

Mimo że już wiadomo, iż GTA 6 jest w produkcji, to wciąż bardzo ciężko dostać się do jakichkolwiek informacji, leakerzy jednak robią wszystko, co mogą.


Społeczność Grand Theft Auto oczekuje jakichkolwiek, nawet najmniejszych informacji na temat “Szóstki”. Deweloperzy prawdopodobnie zdają sobie z tego sprawę, a mimo to milczą w tej kwestii jak grób i nie publikują żadnych informacji.

Na szczęście są jednak pewne wtajemniczone osoby, które bardzo chętnie publikują informacje na temat rozwoju nadchodzącej odsłony Rockstara. Co wyciekło tym razem?

Park rozrywki Vice City oraz potencjalne stacje radiowe

W chwili obecnej niemalże wszystkie przecieki dotyczące Grand Theft Auto 6 wskazują na powrót do Vice City. Teraz pojawiła się kolejna wskazówka, która dotyczy lokalizacji “Quincy World”, którą większość osób uważała za park rozrywki. Istnieje ona w postaci reklamy Fred’s Fun World.

Ten sam anonimowy użytkownik, który opublikował powyższe zdjęcie, twierdzi również, że udało mu się ujawnić wiele stacji radiowych w grze, a między innymi lubiane Vice City Fever FM.

Choć większość przecieków wydaje się ze sobą łączyć i mieć sens – w rzeczywistości nie wiadomo, ile z nich jest rzeczywiście prawdziwe, a ile to najzwyklejsze w świecie podróbki. Póki co można jednak bazować tylko na tym, ponieważ deweloperzy Rockstar Games nie śpieszą się z publikacją nawet najmniejszych informacji.