w

Kiedy Rockstar powinien wydać GTA 6? Dlaczego nadal nie ogłosili tej gry?

Rockstar Games poświęca sporo czasu na zapowiedzenie GTA 6. Ich tytuł to najczęściej poruszany temat w Internecie w ostatnim czasie.


Grand Theft Auto kojarzy się z dobrym, gangsterskim tytułem, który od wielu lat zapewniał swoim graczom mnóstwo rozgrywki.

Niesamowity, otwarty świat, ciekawa i wciągająca fabuła oraz całe mnóstwo funkcji, sprawiły, że gra jest obecnie jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów wszech czasów. Kiedy deweloperzy powinni wydać GTA 6?

Dlaczego Rockstar ogłasza GTA 6 tak długo i kiedy powinno zostać wydane?

Deweloperzy bardzo zwlekają z publikacją kolejnego wydania gangsterskiej serii ze względu na fakt, że… nie jest to zbyt opłacalne. GTA Online w chwili obecnej ma się naprawdę dobrze i jest najbardziej dochodowym przedsięwzięciem biznesowym, jakie firma kiedykolwiek wyprodukowała.

Kolejnym argumentem może być fakt, że przez wiele lat Rockstar Games trzymało wszystko w tajemnicy, aby przeczekać szum, który trwał od kilku lat i obejmował Cyberpunka 2077. Dopiero teraz emocje dotyczące produkcji studia CD Projekt Red trochę opadły i większe przebicie miałyby działania marketingowe deweloperów GTA.

Co do daty premiery Grand Theft Auto 6 – ta od pewnego czasu wywołuje uśmiech na twarzy graczy, którzy żartują, że “Szóstka” zostanie wydana, gdy ich wnuki dorosną, a póki co Rockstar będzie publikować “Piątkę” na kolejne konsole. Tak czy inaczej, najbardziej prawdopodobną datą premiery dla GTA 6 jest rok 2023, choć w rzeczywistości nie jest to potwierdzona informacja.

Trudno powiedzieć, kiedy deweloperzy uchylą rąbka tajemnicy na temat GTA 6, gdyż w chwili obecnej wszystko jest trzymane w tajemnicy. Tylko raz na pewien okres czasu pojawiają się pewne przecieki, które dają graczom nadzieję na doczekanie się “Szóstki”.