w

Kolejny wyciek mapy “GTA 6 Vice City”. Tym razem to zrzut ekranu pokazujący ponoć fragment mapy

Wyciekł zrzut ekranu mapy GTA 6? Przedstawia ona Vice City wraz z pewnymi szczegółami.


Rockstar Games nadal oficjalnie nie potwierdziło, że pracuje nad szóstym wydaniem produkcji. Wcześniej pojawiało się mnóstwo plotek dotyczących przede wszystkim miejsca, w którym będzie się toczyć rozgrywka w kolejnej części.

Sporo mówiło się o Londynie, Ameryce Południowej czy Las Vegas, jednak najnowsze przecieki bezpośrednio wskazują na powrót do Vice City.

Jak wygląda część mapy, która wyciekła?

Na poniższym zrzucie ekranu można zobaczyć część mapy, która wyciekła. W 2018 roku sieć obiegł zrzut ekranu, który prezentował satelitarne zdjęcie mapy GTA 6, lecz część graczy uważało wtedy, że jest to photoshop.

Teraz pojawił się kolejna przeciek, na którym da się dostrzec parę szczegółów, jak chociażby drogi czy zabudowania. Spora część społeczności uważa, że jest to kompozycja rozszerzonego Vice City.

Trudno powiedzieć, czy jest to prawdziwy przeciek, czy też kolejna plotka, która ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Jeden z fanów zauważył, że to, co widzimy wyżej, “wygląda bardziej, jak mapa Just Cause, niż GTA”. Tak czy inaczej, część graczy w to uwierzyło lub chce wierzyć.