w

Lista osiągnięć Trylogii GTA wyciekła wraz z nowymi trofeami. Wielka stopa w SA, rowery w VC?

Fan Rockstara znalazł parę ciekawych obrazów, związanych z nadchodzącym remasterem Trylogii GTA.


O Trylogii GTA można było usłyszeć już wiele miesięcy temu, jednak dopiero 5 października pojawiło się oficjalne potwierdzenie istnienia tego projektu. W game launcherze Rockstara na PC pojawiły się ikony każdej z trzech produkcji – więcej informacji na ten temat można uzyskać w tym artykule. Teraz członek społeczności gangsterskiej serii odnalazł osiągnięcia, które będzie można zdobyć w grze.

Członek społeczności GTA odnalazł listę osiągnięć?

Jeden z użytkowników “GTAForums”, używający nazwy “alloc8or”, opublikował listę osiągnięć, które prawdopodobnie będzie można zdobyć w każdym z tytułów Trylogii. Można z nich wyczytać kilka nowości, które prawdopodobnie zostaną uiszczone w grach. Co więcej mówi się, że każda z wersji GTA otrzyma garść nowych osiągnięć i choć nie wiadomo jakie konkretnie będą, ani w jaki sposób będzie można je odblokować – wiadomo ile ich będzie:

  • GTA III – 15 nowych osiągnięć,
  • GTA Vice City – 9 nowych osiągnięć,
  • GTA San Andreas –  15 nowych osiągnięć.

Oczywiście większość z tych trofeów powinno być znane graczom, którzy w przeszłości mieli okazję zagrać w tytuły z Trylogii. Poniżej można zobaczyć listę osiągnięć, które wyciekły, choć prawdopodobnie nie są to wszystkie:

GTA III

Vice City

Rowery trafiły do gangsterskiej serii Rockstara dopiero w San Andreas, lecz wygląda na to, iż tym razem deweloperzy zamierzają je dodać już w wersji Vice City.

GTA San Andreas


Weterani serii Grand Theft Auto, którzy dobrze pamiętają jeszcze czasy San Andreas wiedzą, że społeczność była długi czas zajęta poszukiwaniami Wielkiej Stopy. Okazało się, że takowa rzeczywiście była w SA, jednak została usunięta jakiś czas przed premierą gry. Wygląda na to, że deweloperzy postanowili rzeczywiście dodać ją odświeżonej wersji tego tytułu, skoro dodali osiągnięcie prezentujące włochatą stopę.

Powyższe informacje oczywiście nie są oficjalne, zatem warto brać je z przymrużeniem oka. Tak czy inaczej wygląda to naprawdę rzetelnie i wszystkiego dowiemy się już w 2022 roku, ponieważ właśnie wtedy ma wystartować Trylogia GTA.