w

Logo GTA 6 potraktowane jak przeciek. Zostało stworzone przez gracza

Jeden z członków społeczność Grand Theft Auto wykonał świetne logo dla GTA 6.


Jeden z członków społeczności Reddita pochwalił się na amerykańskim portalu swoją propozycją loga dla Grand Theft Auto 6. Praca TheAlmightyChanka, ponieważ pod taką nazwą ukrywa się fan gangsterskiej serii Rockstara, uzyskała naprawdę mnóstwo pozytwnych komentarzy ze strony innych użytkowników.

Według graczy spokojnie mogłaby być oficjalnym logotypem dla nowej części Grand Theft Auto. Co więcej, w wielu miejscach w sieci właśnie ta grafika znalazła się jako “przeciek”.

Jak prezentuje się praca jednego tego użytkownika?

Poniżej można zobaczyć logo o którym mowa. Trzeba przyznać, że rzeczywiście robi ono wrażenie i idealnie pasuje do klimatu Grand Theft Auto. Z pewnością właśnie tak mogłoby wyglądać logo do tej produkcji. Choć nadal to tylko propozycja, to niektórzy faktycznie uwierzyli, że tak może wyglądać logotyp kolejnej szóstej odsłony serii.

GTA budzi ogromne zainteresowanie i nic dziwnego, że kolejni artyści dołączają się do tworzenia wszelkiego rodzaju grafik, czy właśnie logotypów. Trzeba jednak pamiętać, że Rockstar do tej pory nie opublikował żadnego zdjęcia, a nawet informacji o powstawaniu kolejnej części gry.

Rzeczywiście jednak kilka dni temu zaktualizowano oficjalne strony GTA 6, co może podpowiadać, że niedługo powinno się pojawić oficjalne ogłoszenie prac nad kolejną produkcją Rockstara.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z GTA