w

Protagonistą GTA 6 będzie kobieta? Tak wynika z najnowszych przecieków

Reklama

Kolejne przecieki na temat GTA 6 ujawniają kwestie bohaterów. Tym razem pochodzą z naprawdę rzetelnego źródła.


GTA 5 cały czas się starzeje, natomiast coraz większej ilości fanów nie wystarczają już tylko aktualizacje do wersji online. Społeczność pragnie wreszcie otrzymać jakiekolwiek, chociażby najdrobniejsze wskazówki na temat „Szóstki” i wiele wskazuje na to, że wreszcie je otrzymała.

Niestety, nie pochodzą one jeszcze z oficjalnego źródła, lecz bardzo rzetelnego. Mowa tutaj o youtuberze LongSensation, który w przeszłości ujawniał mnóstwo trafnych przecieków dotyczących Call of Duty.

W GTA 6 otrzymamy męską i żeńską grywalną postać?

Reklama

Według licznych opinii osób posiadających pewne wpływy w Rockstar Games możemy dowiedzieć się, że GTA 6 jest w fazie rozwoju. W przeszłości ujawniono również, że jednym z protagonistów będzie Meksykanin, o czym informowaliśmy w naszym serwisie.

Teraz LongSensation zapowiedział, że kolejną grywalną postacią będzie kobieta:

Taka sytuacja miałaby miejsce pierwszy raz w historii Grand Theft Auto i gdyby to okazało się oficjalnym faktem, to nadałoby tytułowi bardzo interesującej otoczki jeszcze przed premierą.

Przeciek ten należy traktować raczej z przymrużeniem oka, bowiem nie ma żadnych danych ani materiałów, które mogłyby go potwierdzić. To po prostu jeden z wielu przecieków, jakie pojawiają się w sieci.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z GTA