w

Rockstar oficjalnie przedstawia GTA Trilogy Definitive Edition

Rockstar Games oficjalnie przedstawił już GTA Trilogy Definitive Edition w swoich mediach społecznościowych.


Po wielu miesiącach oczekiwania Rockstar Games wreszcie zdecydowało się na oficjalnie przedstawienie tytułu GTA Trilogy Definitive Edition. O tym, że produkcja nadchodzi można było dowiedzieć się już kilka dni temu, kiedy gra została potwierdzona w oficjalnym launcherze producenta. Teraz jednak tytuł jest w 100% pewny, ponieważ deweloperzy opublikowali już zapowiedź w swoich mediach społecznościowych.

Jak prezentuje się zapowiedź GTA Trilogy i co wiadomo na ten temat?

W chwili obecnej deweloperzy nie ogłosili żadnych konkretnych informacji. Wiadomo, że tytuł zostanie wydany na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC. Nieznana pozostaje nadal data premiery gry, choć niektórzy wskazują na to, że będzie miała miejsce już 22 października, czyli w dzień rocznicy powstania GTA 3.

Każda z produkcji ma zostać zremasterowana dla obecnej generacji. Co ciekawe, gra dla PC oraz konsol ma działać w 4K i w 60 FPS-ach. Mimo to tytuł ma przypominać stare gry, aby gracze mogli w pewien sposób przypomnieć sobie ówczesne czasy.

Video

Poza tym Rockstar Games zapowiedziało już, że w przyszłym tygodniu usunie każdą z wersji, która zostanie zremasterowana ze sklepów cyfrowych. W związku z tym odświeżone gry będą jedynymi, dostępnymi w sprzedaży. Kolejne szczegóły mają zostać ujawnione w nadchodzących tygodniach.

DołączObserwuj
Więcej z GTA