w

W GTA 6 ma znaleźć się funkcja znana z Fortnite. Chodzi o koncerty na żywo wewnątrz gry

W sieci pojawiły się nowe informacje o GTA 6, a jakże inaczej.


GTA 6 jest niesamowicie nośnym tematem, chociaż oficjalnie nikt powiązany bezpośrednio z Rockstarem nigdy nie potwierdził aktualnie trwających prac nad tytułem. Z przecieków, które pojawiały się na przestrzeni ostatnich miesięcy, ponoć wiadomo, że gra powstaje od 2014 roku.

Nigdy tego nie potwierdzono, podobnie, jak informacji o niemieckiego serwisu “futurezone”, który wspomina, że GTA 6 dostanie funkcję znaną najbardziej z Fortnite.

Co wspólnego ma mieć GTA 6 i Fortnite?

Jak czytamy, Rockstar ma bardzo bliskie kontakty z różnymi producentami muzycznymi. To się jak najbardziej zgadza, w końcu radio z GTA jest jednym z najlepiej wykonanych i poprowadzonych w historii gier komputerowych.

“futurezone” twierdzi, że Rockstar pójdzie o krok dalej i skorzysta z czegoś, co wymyśliło Epic Games. Chodzi tutaj konkretnie o koncerty na żywo.

TŁUMACZ GOOGLE

Przypomnijmy, że to właśnie koncerty sprawiły, że Fortnite biło kolejne rekordy, jeżeli chodzi o ilość graczy na serwerach. Jeżeli GTA faktycznie zaproponuje coś podobnego, to można się spodziewać ogromnych eventów i ogromnych liczb.

Nie da się jednoznacznie potwierdzić, ani zaprzeczyć informacji o pomyśle Rockstara. Trzeba jednak podchodzić do niej z dystansem. Choć brzmi ciekawie, to nie pochodzi z żadnego, zaufanego źródła.