w

“Zioło” w GTA 6 zaczyna się potwierdzać? Gracze odkryli sekretny przekaz w starych życzeniach Rockstara

Tym razem nie przeciek, a doszukanie się nowych informacji w starych życzeniach studia.


Każdy gracz czekający na GTA 6 ma serdecznie dość wszelakich przecieków. Dlatego społeczność, zamiast szukać leaków, to skupiła się na tym, co Rockstar oficjalnie wypuszczał na światło dzienne. Szczególną uwagę poświęcono życzeniom, które pojawiły się w 2019 roku.

Dlaczego akurat one poszły pod lupę? Studio wcześniej nie życzyło wesołych Świąt, więc wydało się to podejrzane.

Co dokładnie odkryto?

Wszystko to zaczęło się od hiszpańskiego youtubera, który informował o tym już 10 miesięcy temu. Wówczas nikt jednak nie był tym szczególnie zainteresowany. Do sprawy wrócono więc dopiero teraz.

Bazą był prosty filmik z “R” na środku. Niby nic wielkiego, ale jednak znaleziono tutaj coś ciekawego. Wymagało to nałożenia dodatkowych efektów, ale finalnie odnaleziono tutaj ogólne zarysy “zioła”.

Czy to faktycznie może cokolwiek znaczyć? Trudno jednoznacznie powiedzieć. Społeczność Grand Theft Auto jest w momencie, w którym chwyta się tak naprawdę wszystkiego, co tylko możliwe, byleby coś znaleźć. Rockstar uwielbia dawać tego typu podpowiedzi, natomiast od 10 miesięcy nic się nie zmieniło – deweloperzy nijak nie potwierdzili, ani nie zaprzeczyli teoriom.