w

Wietnamska fanka k-popu wydała kilkadziesiąt tysięcy na operację plastyczną upodabniającą ją do Lisy z BLACKPINK

Wygląda na to, że zamiłowanie niektórych fanów koreańskich zespołów nie kończy się tylko na lekkim makijażu upodabniającym do idoli.


Wiele było przypadków, w których fani pewnych celebrytów chcieli wyglądać jak ich ulubieni idole. Zazwyczaj takie osoby decydowały się na wykonanie podobnego tatuażu lub upodabnianiu się do znanych ludzi dzięki makijażowi. Są jednak takie przypadki, które idą o krok dalej.

Niedawno w mediach społecznościowych pojawił się wpis pewnej BLINK, czyli fanki BLACKPINK – południowokoreańskiego girlsbandu składające się z czterech dziewczyn: Lisy, Jisoo, Jennie i Rosé. Okazuje się, że fanka postanowiła upodobnić się do pierwszej z wymienionych, jednak trochę bardziej, niż samym makijażem – dokładnie operacją plastyczną. Co tym wiadomo?

Lisa a wietnamska BLINK

Wietnamskie media wraz z dniem 12 kwietnia 2021 roku poinformowały, że jedna z fanek BLACKPINK pochwaliła się efektami swojej operacji plastycznej, mającej na celu upodobnienie jej do jednej z członkiń wyżej wspomnianego zespołu – Lisy. Media wspominają, że dziewczyna na cały zabieg wydała $6,240.44$, co w przeliczeniu wychodzi około 23 711,18 PLN.

Według mediów dziewczyna była wielką fanką Lisy i tak bardzo ją podziwiała, że ​​chciała przypominać egzotyczną urodę Lisy. Po operacji dziewczyna udostępniła zdjęcie na swoich mediach społecznościowych, aby pokazać swój nowy wygląd. Jak prezentuje się wietnamska fanka jako tajska idolka?

Dla osób, które nie kojarzą BLACKPINK i nie wiedzą, jak wygląda Lisa, oto ona:

BLACKPINK Lisa

Dziewczyna po operacji posiada teraz grubsze podwójne powieki, duże oczy oraz usta, a także smukły nos, czyli dokładnie tak samo, jak Lisa. Wietnamska BLINK sama stwierdza, że jest bardzo usatysfakcjonowana z efektu oraz dodaje, że operacja sama w sobie była tego warta pomimo ogromnej sumy, jaką musiała wydać.

Z powodu, że fanka koreańskiej grupy pochwaliła się swoją nową twarzą już kilka dni temu, śmiało można powiedzieć, że jej zdjęcie w mediach stało się bardzo popularne, przez co dziewczyną nie tylko zainteresowały się same wietnamskie oraz koreańskie media, ale także cały świat.

Jak zareagowało na ten fakt środowisko kpopowe? Opinie są bardzo podzielone, jedni mówią, że widać ogromne podobieństwo, a nawet widząc zdjęcie dziewczyny, rzeczywiście przez chwilę pomyśleli, że to Lisa, drudzy zaś krytykują decyzję fanki, twierdząc, że kompletnie jej nie przypomina i jest to strata pieniędzy.

Mimo że zmiana wietnamskiej fanki stała się ostatnio gorącym tematem na całym świecie, to wciąż należy uszanować jej decyzję. Jest to bowiem jej prywatne życie i jeśli dzięki temu dziewczyna czuje się zadowolona, że przypomina wyglądem swoją ulubioną celebrytkę, to sprawa na tym powinna zostać zamknięta. Warto pamiętać, że najważniejsze jest jej szczęście i satysfakcja.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Kpop