w

Z okazji piątej rocznicy debiutu BLACKPINK wytwórnia ogłosiła film dokumentalny o zespole – The Movie. Co warto wiedzieć o nadchodzącym seansie?

YG zaskakoczyło dzisiaj fanów BLACKPINK i oficjalnie potwierdziło wydanie filmu o popularnych artystkach.


W ostatnim czasie BLACKPINK jako zespół są bardzo aktywne i widać, że wytwórnia bardzo się stara, by tegoroczna rocznica debiutu dziewczyn wypadła jak najlepiej.

Z tego powodu stworzono „4+1 Project”, o którym na razie nie wiadomo zbyt wiele. YG jednak podkreśla, że jest to „duży projekt mający na celu odwzajemnienie miłości fanów”, nie podając natomiast innych informacji. Teraz okazuje się, że oficjalnie potwierdzono film dokumentalny o girlsbandzie – BLACKPINK THE MOVIE.

Co warto wiedzieć na temat nadchodzącego filmu?

Jako że wytwórnia dziewczyn nie podała więcej informacji na temat projektu 4+1, do akcji wkroczyli fani i zaczęli wyszukiwać różnych teorii na własną rękę. Największym pomysłem społeczności, o którym się słyszało, był nowy członek, który rzekomo ma dołączyć do zespołu. Wytwórnia jednak potwierdziła, że tak nie jest, a określenie 4+1 ma zwyczajnie oznaczać piąty rok działalności zespołu.

Przypomnijmy, że girlsband składający się z czterech dziewczyn, tj. Jennie, Jisoo, Lisa i Rosé, zadebiutowały z piosenkami „BOOMBAYAH” oraz „Whistle” 5 lat temu, wydając swój pierwszy singiel „Square One” dokładnie 8 sierpnia 2016 roku.

Teraz z okazji 5. rocznicy wytwórnia na Twitterze potwierdziła, że w sierpniu 2021 roku wydany zostanie BLACKPINK THE MOVIE, czyli film dokumentalny opowiadający o jednym z najpopularniejszych zespołów na świecie.

Potwierdzono również, że film ma mieć swoją premierę nie tylko w Korei Południowej, ale również w 100. innych krajach, natomiast szczegóły zostaną ujawnione w późniejszym terminie. Jest jednak duża szansa, że film może ukazać się również w polskich kinach, co zdecydowanie powinno ucieszyć większość fanów.

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno premierę miał miejsce inny film dokumentalny o czwórce dziewczyn – Blackpink: Light Up the Sky, który zawładnął Netflixem w 2020 roku. Dzięki niemu fani zespołu mogli bliżej zapoznać się z członkiniami, ich problemami, przeżyciami i przemyśleniami.

Patrząc więc na to, że w zeszłym roku film odniósł sukces, można przypuszczać, że i najnowsza produkcja pobije wszelkie rekordy oglądalności tej poprzedniej. Teraz fanom pozostaje mieć tylko nadzieję, że film zostanie również wyemitowany w polskich kinach.

DołączObserwuj
Więcej z Kpop