w ,

Eclipse Aatrox jako świetny, fanowski skin do League of Legends

Reklama

Fani zaprezentowali autorską skórkę do Aatroxa, która była wynikiem ich współpracy.

Reklama


Aatrox ma aktualnie 6 skórek, a ostatnia z nich została wydana jako nagroda za osiągnięcie dywizji Gold+ w 2019 roku. Zwycięska skórka wywoływała w społeczności wiele mieszanych emocji. Żartowano, że Riot poszedł na łatwiznę i jedynie przerobił dużo starszego skina – Justicar Aatroxa.

Fani bohatera postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i zaprojektować inne skórki dla Aatroxa, a wśród nich znalazł się opisywany dzisiaj skin Eclipse Aatrox

Fanowski pomysł na skórkę – Eclipse Aatrox

Projekt Eclipse Aatroxa jest o tyle wyjątkowy, że nie powstał z ręki jednej osoby, ale aż z trzech. Czasem stworzenie fanowskiej skórki to praca grupy ludzi, gdzie za każdy element odpowiada ktoś inny. W tym przypadku nie było inaczej – autorem pomysłu jest Eclipse Aatrox (to nie błąd, tak aktualnie podpisuje się jego autor), model w grze stworzyła znana dobrze NeburaART, a autorką splash arta jest Luzdanaee.

Pomysłodawca – jak sam stwierdził – jest niesamowicie szczęśliwy, że dziewczyny zgodziły się na stworzenie świetnych prac na podstawie jego konceptu. W pewnym sensie w ten sposób zrealizowało się jego marzenie.

ZOBACZ – Bohaterki League of Legends w casualowym wydaniu. Jak wyglądają postacie na co dzień?

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fanart