w ,

Jak mogłaby wyglądać klasyczna skórka Mordekaisera z LoLa nawiązująca do jego starego wyglądu?

Jeden z graczy stworzył koncept wyglądu klasycznej skórki do Mordekaisera. Jak mu wyszło?


Riot regularnie stara się odświeżać starszych bohaterów, by ci nie odbiegali szczególnie zestawem umiejętności od najnowszych championów.  Co roku część postaci zyskuje zupełnie nową odsłonę.

Jak można się domyślić – niektórzy z fanów tęsknią za starymi wersjami, bo zżyli się z nimi przez ostatnie lata. O ile przywrócenie dawnego zestawu umiejętności nie jest możliwe, to tęsknotę złagodzić w jakimś stopniu mogą klasyczne skórki.

Znany twórca, który zajmuje się projektem tego typu skinów, postanowił stworzyć kolejną fanowską grafikę – klasyczną skórkę Mordekaisera.

Projekt klasycznej skórki Mordekaisera

Reklama

Mordekaiser na Summoner’s Rift trafił 24 lutego 2010 roku, czyli ponad 10 lat temu. Zyskał wielu fanów przez swój wygląd i styl. Sam projekt postaci niósł ze sobą wiele odniesień jak choćby to, że stare umiejętności bohatera miały nazwy nawiązujące do znanych zespołów – Black Sabbath, Metallica, Blind Guardian czy Megadeth. Bohater stał się także członkiem metalowego zespołu Pentakill.

Z czasem model i umiejętności postaci zaczęły się starzeć, więc twórcy postanowili odświeżyć je za pomocą reworku. Jak postanowili, tak zrobili i w 2019 roku pojawiła się nowa wersja Mordekaisera.

TorokArt nie zawiódł i tym razem. Narysował Klasyczną skórkę championa, którą można porównać z aktualnym wyglądem na obrazku poniżej.

ZOBACZ – Harmonogram patchy w LoLu na rok 2021

Zainteresowani projektami TorokArt mogą przejrzeć inne pomysły na klasyczne skórki w osobnych artykułach:

Warto wspomnieć, że projekty tworzone przez TorokArt docenili nawet Rioterzy. Jeden z nich skomentował, że ma nadzieję, że zespół projektujący skiny zauważy twórczość wspomnianego autora.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fanart