w ,

Ciekawy pomysł na nową skórkę dla Setta – Battle Academia

Reklama

Jeden z graczy stworzył koncept nowej skórki do League of Legends.

Reklama

Ostatnio pojawiło się kilka artykułów z naprawdę dobrymi fanowskimi skinami do przeróżnych bohaterów. Przykładem może być Program Yuumi (zobacz: Nowa skórka do najbardziej znienawidzonej postaci w LoLu? Koncept, który zachwycił graczy) albo Duskbringer Kindred (zobacz: Rozbudowany koncept skina Duskbringer Kindred, który mógłby pojawić się w League of Legends).

Przyszedł czas na kolejny koncept, tym razem do bohatera, który niedawno obchodził swoje pierwsze urodziny na Summoner’s Rift. Chodzi oczywiście o Setta.

Pomysł na skórkę – Battle Academia Sett

14 stycznia minął rok, odkąd Sett jest w League of Legends. Przez ten czas champion zdobył ogromną rzeszę fanów. Z okazji urodzin pojawił się także artykuł z ciekawostkami na jego temat (zobacz: Dziś mija rok od wydania Setta. Jakie są najciekawsze fakty o tym bohaterze?).

Matt Iwasaki, znany także z pseudonimu Nanopanda, podzielił się z graczami nowym konceptem skórki do League of Legends. Chodzi o Battle Academia Setta. Wydawać by się mogło, że jest to idealny pomysł, ponieważ seria kojarzy się z klimatem anime, a Sett to postać, która ma wiele odniesień do japońskiej animacji.

Autor przygotował kilka konceptów wyglądu oraz podzielił się z graczami masą wczesnych szkiców.

ZOBACZ – Gracz LoLa rerollował 3 skórki Ultimate, by potem niesamowicie żałować. Co mu wypadło?

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fanart