w ,

Rozbudowany koncept skina Duskbringer Kindred, który mógłby pojawić się w League of Legends

Jeden z fanów stworzył koncept skórki, który zachwycił fanów Kindred.

Reklama


Gracze po raz kolejny pokazali, że są niesamowicie kreatywni. Jakiś czas temu pojawił się artykuł o świetnym koncepcie skórki Yuumi (zobacz: Nowa skórka do najbardziej znienawidzonej postaci w LoLu? Koncept, który zachwycił graczy), w którym autorka przedstawiła nie tylko splash art, ale także model w grze, wygląd umiejętności i ramkę na ekranie ładowania. Niedługo potem inny autor opublikował koncept, do którego załączył ponad 10 grafik koncepcyjnych. Całość robi ogromne wrażenie.

Pomysł na skórkę – Duskbringer Kindred

Mihai Chiș, artysta z Wielkiej Brytanii, opublikował na swoich kontach oraz na Reddicie koncept skórki do Kindred.

Jak przyznaje autor – Kindred to jego ulubieni bohaterowie i od dawna chciał stworzyć do nich skina.

Duskbringer Kindred to pierwotna istota w uniwersum skórek tej serii, utrzymująca równowagę porządku i chaosu. Po jej narodzinach resztki porządku i chaosu ostatecznie uformowały Yasuo i Riven, którzy stworzeni zostali do walki. Kindred, wszechobecna para bytów, czekała cierpliwie, obserwując ostateczny wynik pojedynku.

Autor podkreślił, że Kindred w tym skinie zmienialiby formę podczas gry. Początkowo gracz zaczynałby jako owca symbolizująca porządek i wilk symbolizujący chaos. Po użyciu superumiejętności postacie zamieniałyby się motywem.

ZOBACZ – Gracz LoLa rerollował 3 skórki Ultimate, by potem niesamowicie żałować. Co mu wypadło?

ZOBACZ – Polak był tak słaby, że przeciwnik dał mu darmowego skina do na pocieszenie. I to Polak Polakowi

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fanart