w ,

Rework wizualny Alistara według graczy LoLa. Jak mógłby wyglądać bohater po odświeżeniu?

Jeden z graczy zaprojektował VU Alistara. Przygotował aż trzy różne modele championa.

Reklama


Społeczność League of Legends wyczekuje przeróżnych reworków, ze względu na to, że wiele postaci postarzało się w kiepski sposób. Niestety Riot nie może odświeżyć ich wszystkich jednocześnie, ponieważ przygotowanie aktualizacji bohatera wymaga sporo pracy i testów. W efekcie gracze otrzymują jeden rework na kilka miesięcy.

Fani od czasu do czasu tworzą własne koncepty visual update’ów. Jeden z nich dotyczy Alistara. Jak się prezentuje?

Fanowski Visual Update Alistara

Jeden z graczy – Khristian Carballo – postanowił stworzyć własny koncept odświeżonego modelu Alistara. Bohater jest jednym z najstarszych championów League of Legends. Wydano go 21 lutego 2009, więc prawie 12 lat temu.

Autor konceptu uzasadnił swój pomysł w następujący sposób:

Alistar ma duży potencjał jako ligowy minotaur, ale nie zestarzał się dobrze pod względem modelu postaci. Chciałem sprawdzić, jak prezentowałby się jako gladiator, który uciekł z Noxus i stał się królem i wyzwolicielem swojego ludu.

Chciałem również umieścić go i resztę jego rodziny minotaurów w ich własnej lokacji w Runeterze. Pomyślałem, że byłoby fajnie, gdyby osiedlili się w środowisku podobnym do Summoner’s Rift.

Khristian zamieścił na swoim profilu 3 grafiki, na której widać różne modele odświeżonego Alistara. Który prezentuje się najlepiej?

ZOBACZ – Jak wybranie Garena na początku gry w LoLa może być dużym błędem? “Za to kupisz go 7 razy”

Projekt zebrał naprawdę dobre opinie i udowodnił, że gracze lubiący Alistara chętnie zobaczyliby go w odświeżonej formie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fanart