w

Ilu graczy posiada perfekcyjne Pick’em przed finałem Worlds 2020? Zaskakująco mało

Reklama

Ile osób idealnie wytypowało dotychczasowe wyniki meczów w Mistrzostwach Świata?

Reklama


Jak co roku fani League of Legends obstawiali wyniki gier w ramach World Championship. Obstawienie idealnego Pick’em nigdy nie było łatwe, szczególnie że drużyny występujące na Mistrzostwach nierzadko zaskoczyły cały świat.

W tym roku perfekcyjne typowanie również udało się tylko nielicznym, a jak wiadomo – finał jeszcze się nie rozegrał. Ile osób przewidziało wyniki aż do półfinałów?

Perfekcyjne Pick’em tuż przed wielkim finałem

Wszyscy fani e-sportu wiedzą, że ostatnia przegrana G2 wywołała wiele emocji (zobacz: G2 przegrywa z Damwon Gaming. Na świecie wspierani, w Polsce hejtowani. Jak “kibicują” Polacy?). Niedługo po niej Suning wygrali z Top Esports 3:1. Taki przebieg gier sprawił, że w wielkim finale 31 października zmierzą się DAMWON Gaming i Suning.

Jak wiele osób przewidziało taki układ spraw? Okazuje się, że dość niewielu, ponieważ tylko 12. Stanowi to zalewie 0,00021% wszystkich typujących.

Szczęśliwcy mają o co walczyć. Warto przypomnieć, jak prezentują się nagrody za perfekcyjne Pick’em w tym roku. Zgodnie z oficjalną zapowiedzią, gracze, którzy obstawią prawidłowo wynik wszystkich drużyn, otrzymają:

  • Wszystkie pięć superskórek: paczka zawierająca wszystkie 5 superskórkek (DJ Sona, Udyr Strażnik Przodków, Cybernetyczny Ezreal, Lux Mistrzyni Żywiołów i Bogini Broni Miss Fortune).
  • Komputer Alienware Aurora – replika komputerów używanych podczas Mistrzostw Świata 2020.
  • Gamingowy laptop Area-51M R2.
  • Nagrodę pieniężną w wysokości ponad 9000 zł.

Więcej o tegorocznym typowaniu i nagrodach można przeczytać tutaj: Gracze LoLa już teraz mogą typować w corocznym Pick’em. Gdzie to zrobić i jakie są nagrody?.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends