w ,

Riot planuje stworzyć kopię Among Us z postaciami z LoLa. Wszystko, co wiadomo

Riot Games pyta co myślą fani o grze zainspirowanej Among Us.

Reklama

Sukces amerykańskiego trzyosobowego studia InnerSloth został zauważony nie tylko przez graczy, ale również przez gigantów w produkcji gier. Okazuje się, że Riot Games odpowiedzialne za takie hity, jak League of Legends, Valorant i Teamfight Tactics bada grunt pod nową produkcję inspirowaną Among Us.

Przypomnijmy szybko, czym jest Among Us. To bardzo ciekawa produkcja, która powstała już w 2018 roku. Gracze podzieleni są na dwie drużyny, dwójka jest Impostorami, którzy muszą zlikwidować pozostałych.

Among Us x League of Legends

Kooperacyjna gra od małego i niezależnego dewelopera InnerSloth zyskała ogromną popularność dopiero po dwóch latach od premiery. Głównie dzięki twórcom internetowym, którzy postanowili zagrać w nią na swoich streamach. Od tego czasu pobrana została ponad 4 miliony razy w samym sklepie Google Play.

Among Us jest grą stworzoną dla 4-10 graczy, którzy wspólnie wykonują zadania w celu naprawienia statku kosmicznego. Pośród nich znajduje się zazwyczaj od jednego do trzech zdrajców, którzy starają się zlikwidować pozostałych użytkowników, zanim ci wykonają wszystkie misje.

Reklama

Wygrywa ten, kto pierwszy dopnie swego. Riot Games widząc zainteresowanie społeczności tytułem, który pojawił się znikąd, postanowiło zapytać swoich graczy, co sądzą o nowej produkcji w podobnej tematyce, wysyłając do nich e-maile.

ZOBACZ – Czy Sona z LoLa otrzyma teraz rework? Dlaczego gracze uważają, że jest na to spora szansa

Czy byłbyś zainteresowany zakupem gry wideo pasującej do tego opisu?

Wieloosobowa społeczna gra dla wielu osób zainspirowana postaciami i lokalizacjami z League of Legends. Masz umiejętności do pracy w zespole, aby rozwiązywać tajemnice, oszukiwać innych graczy i eksplorować unikalne lokalizacje. Rozgrywa podobna do Town of Salem lub Among Us.

Ta gra jest na urządzenia mobilne jak iPhone, iPad, telefony i tablety z systemem Android.

Jak możemy wyczytać, gra ma być przeznaczona tylko i wyłącznie na urządzenia przenośne podobnie do Wild Rift mobilnego League of Legends. Wykorzystane będą dodatkowo postaci i lokalizacje, które do tej pory pojawiły się w innych produkcjach. Zapewne deweloper próbować będzie własnych rozwiązań i mechanik, tak aby nie tworzyć kopii i wyróżnić swój projekt. Być może będą to unikalne umiejętności przypisane do bohatera, którym będziemy grać.

Pamiętajmy jednak, że jest to tylko i wyłącznie ankieta sprawdzająca zainteresowanie graczy na tego typu produkcje i dowodzi jedynie o zainteresowaniu twórców grą Among Us.

Reklama
Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Among Us