w

Rozbudowany projekt skórki Spirit Blossom Ezreal od jednego z graczy LoLa

Jeden z fanów gry zaprojektował nową skórkę do Ezreala. Jak wyszło?


W ubiegłym roku w League of Legends miało miejsce bardzo klimatyczne wydarzenie – Duchowy Rozkwit. Gracze pokochali nowe skórki za ich kolory, efekty i ogólny klimat. Każdy ze skinów był naprawdę dobrze wykonany, przez co wiele osób po zakończeniu eventu wymyślało, jak mogłyby wyglądać inne skórki z tej serii.

Przez rok powstała spora ilość fanowskich projektów, które nierzadko stały na wysokim poziomie. Gracze tworzyli nie tylko ciekawe modele, ale również rysowali splash arty, ikonki, emotki czy inne dodatki. Oto jeden z takich projektów. Jak się prezentuje?

Pomysł na skórkę – Spirit Blossom Ezreal

Autorem konceptu jest Salah-eddine (Hibiki) z Maroko. Grafik jest twórcą przeróżnych prac z League of Legends. O jednej z nich kilka dni temu powstał inny artykuł – Pomysł na skórkę – Sentinel Ahri. Jak prezentowałaby się bohaterka LoLa jako Strażniczka Światła?.

Tym razem warto przyjrzeć się projektowi Spirit Blossom Ezreala, który jest niesamowicie rozbudowany. Autor stworzył nie tylko wygląd bohatera w grze, ale zaprojektował także efekty jego umiejętności, dwie wersje ikony, animowaną emotkę oraz przedstawił fanom szkice koncepcyjne, które również są bardzo ciekawe.

Projekt pasuje do serii Spirit Blossom nie tylko kolorystycznie, ale również dzięki temu, jak prezentują się efekty graficzne poszczególnych skilli. Twórca przygotował aż 3 wersje każdej umiejętności. Stworzył także animację ulta, która wygląda tak, jakby z rękawicy bohatera wyrastały gałęzie/korzenie.

Autor przyznał, że pracował nad projektem skórki, ponieważ bardzo spodobało mu się wydarzenie Duchowego Rozkwitu, które miało miejsce w ubiegłym roku.