w

Według przecieku nowym bohaterem LoLa będzie brat Yasuo zmieniony w Darkina?

Co o nowych bohaterach mówi najnowszy przeciek z LoLa? Brat Yasuo pojawi się w grze? A może nową postacią będzie Yordl?

Reklama


Nowy przeciek z League of Legends porusza temat bohaterów, którzy mogą pojawić się w najbliższym czasie.

Przeciek o nowych bohaterach w League of Legends

Przecieki z LoLa bywają różne, ciężko zweryfikować, który z nich może okazać się prawdziwy. Gracze od jakiegoś czasu tworzą śmiałe teorie o nadchodzącym bohaterze League of Legends.

Niedawno pojawił się kolejny przeciek, który sugeruje, kim może być najnowszy bohater LoLa. Wielu fanów uważa, że jest on zmyślony i ludzie chcą zrobić kolejną sensację wśród społeczności. Inni twierdzą, że może być w tym ziarno prawdy ze względu na to, co ogłaszano niedawno względem nowych bohaterów. M.in. przez te wypowiedzi ze strony twórców gracze zaczęli wymyślać wiele teorii. Co ciekawsze – wiele z nich jest bardzo spójna.

ZOBACZ – Co jest nie tak z Apheliosem? Dlaczego uważany jest za zbyt silnego bohatera?

Reklama

Darkin Samurai z Ionii

Odkąd Riot Games ogłosiło plan rozwoju bohaterów, wiele teorii sugeruje, że jednym z bohaterów wydanych w 2020 roku będzie Yone – brat Yasuo. Łączenie fabuły Yone z Darkinem wydaje się dość intrygujące, ponieważ oba oznaczają powrót zmarłego brata Yasuo, a jednocześnie obejmują powrót czwartego Darkina.

O obu teoriach pisaliśmy jakiś czas temu. Jedna udowadniała, że Yone będzie kolejnym bohaterem, ponieważ wskazuje na to szereg przesłanek ze strony twórców – Yone (brat Yasuo) będzie nowym bohaterem w LoLu? Gracze mają śmiałą teorię.

Druga teoria to czwarty Darkin, który odpowiadałby ostatniemu jeźdźcowi Apokalipsy. Zgodnie z obserwacją fanów aktualnie w LoLu są 3 postacie (Darkini), które pasują do jeźdźców z Apokalipsy św. Jana – Darkini w League of Legends jako jeźdźcy Apokalipsy. Czy kolejny z nich będzie reprezentować głód?.

Połączenie obu teorii wydaje się niesamowicie ciekawe i dawałoby bohatera, który łączyłby fabułę wielu innych postaci.

Reklama
Wygląd Yone w Legends of Runeterra

Vastaj i Yordl

Przeciek o nowym bohaterze sugeruje również, że kolejną postacią w League of Legends będzie Vastaj i Yordl. Nie oznacza to koniecznie dwóch nowych bohaterów, ale stworzenie jednego, który łączy dwie osoby – coś jak Kindred, Aphelios i Alune, Nunu i Willump czy nawet Quinn i Valor.

Stworzenie kolejnej tego typu postaci byłoby ciekawym pomysłem. Połączenie Vastaja i Yordla – dwóch ras związanych z magią, to duet, który składałby się z zabójcy (Vastaja) i gladiatora (Yordla). Obaj mogliby zmieniać się co 5 minut.

ZOBACZ – Flamenco Morgana jednym z lepszych skinów, jaki zaprojektowali gracze LoLa

Grafika z Legends of Runeterra

Ruined King

Tę nazwę fani League of Legends na pewno kojarzą. Są tacy, którzy od dawna czekają na tego typu bohatera, albo przynajmniej związanego z fabułą Zniszczonego Króla. Według przecieku Riot wyda Ruined Kinga jako nowego championa w momencie premiery gry o tej samej nazwie.

Oczywiście nie ma żadnej pewności, czy przeciek jest prawdziwy. Sporo osób uważa, że najlepszą teorią jest tutaj ta o bracie Yasuo (ponieważ najwięcej pasuje do wypowiedzi Rioterów). Inne teoretycznie też mogą się sprawdzić, choć trzeba do tego podchodzić z dystansem. Na koniec można wspomnieć o innej, ciekawej teorii fanów, która powstała jakiś czas temu: Nowy bohater League of Legends będzie członkiem Noxian Trifarix?.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends