w

Popularny błąd coraz bardziej dokucza graczom graczy Lost Ark. W jaki sposób go naprawić?

Lost Ark

Jak naprawić znany błąd w Lost Ark?


Aktualnie od premiery Lost Ark minęło już kilka dni, a popularność gry… nie spadła. Na serwery wciąż trudno jest się dostać z powodu ogromnych kolejek. Dodatkowo nawet po dołączeniu może okazać się, że sklep nie działa, a pakiet premium został dezaktywowany.

Są jednak gracze niemogący dostać się nawet do kolejki i jest to popularny problem. Mianowicie po włączeniu gry pojawia się tajemniczy komunikat o problemach z serwerem, a po jego zatwierdzeniu gra się wyłącza. Jest tego rozwiązanie.

Cannot connect to the server

Chociaż Lost Ark jako gra jest stworzony naprawdę dobrze i społeczność nie narzeka na dużą ilość błędów, to z serwerami jest nieco inaczej. Te potrafią się zacinać i wyrzucać graczy, nie do końca działają poprawnie, a system matchmakingu działa z bardzo dużym opóźnieniem. Niektórzy gracze napotkali jeszcze gorszy problem, który całkowicie eliminuje ich z rozgrywki. To ten komunikat: We’re sorry. Cannot connect to the server due to heavy traffic.[100027].

Co z nim zrobić jeżeli się pojawi, a aktualnie nie ma przerwy technicznej? Rozwiązanie jest zadziwiająco proste. Należy udać się do folderu Steamapps/common/lostark/efgame/config. Następnie wchodzimy do pliku Useroption za pomocą notatnika i zjeżdżamy na sam dół. Przy pozycji REGIONID zmieniamy wartość “CE” na “EU”.

Powinno to pomóc w dostaniu się na serwery, ale niestety tym sposobem nie ominiemy kolejki.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Lost Ark