w

Ten tani skin do statku w Lost Ark powinien być jednym z pierwszych zakupów wszystkich graczy

Lost Ark

Skórka do statku, którą powinien mieć każdy?


Darmowy Lost Ark cieszy się ogromną popularnością wśród graczy MMO RPG. Jednak chociaż gra nie wymaga żadnego wkładu finansowego, to szybki progres możliwy jest właśnie poprzez zakup dodatkowej waluty premium.

Nie jest ona jednak droga i nie trzeba wydawać kilkuset złotych, by cieszyć się lepszą zawartością pomagającą na przykład w szybszej podróży po ogromnych połaciach wody. Dobrym przykładem jest skin do statku, który według graczy powinien być pierwszym i jednym z najważniejszych zakupów.

Skin Harmida’s Song

Lost Ark jest produkcją darmową bez elementów Pay2Win. Oznacza to, że skórki do broni lub postaci za prawdziwe pieniądze nie zapewniają znaczących bonusów wpływających na walkę z innymi graczami. Natomiast, zamiast grindować w lochach przez kilka godzin, istnieje możliwość zakupu potrzebnych składników w sklepie za kryształy premium. To przyśpiesza progres.

To samo dotyczy statków, czyli jednego z podstawowych środków transportu. Chociaż na początku rozgrywki używa się ich niezwykle rzadko, to później są kluczowe w przemieszczaniu się pomiędzy wysepkami.

Standardowe okręty oferowane graczom nie są niestety bestiami prędkości. Pływają wolno, a przyśpieszenie należy klikać ręcznie. To można natomiast zmienić dzięki skórce i to taniej. W związku z tym gracze uważają, że powinien być to jeden z pierwszych zakupów za kryształy premium.

Dzięki tej skórce gracz nie jest zmuszony do ciągłego wciskania spacji. W związku z tym może zrobić chwilową przerwę i na przykład przejść się po pokoju, a statek sam będzie płynął w zawrotnym tempie.