w

Wyspy, które należy koniecznie odwiedzić w Lost Ark, aby zwiększyć poziom przedmiotów

Lost Ark

Wyspy z ogromnymi nagrodami w Lost Ark, które trzeba odwiedzić.


Po wbiciu 50 poziomu w Lost Ark i dokończeniu dostępnej fabuły ścieżka rozwoju ekwipunku gracza skierowana jest głównie w stronę ciągłego ulepszania itemów. Oznacza to, że musi on zdobyć ogromną ilość kryształów potrzebnych do honingu.

Chociaż wydawać się to może skomplikowane i czasochłonne, w rzeczywistości deweloperzy dodali wiele wysp, na których z łatwością znajdziemy wyposażenie.

Wyspy w Lost Ark

Świat Lost Ark jest podzielony na wiele kontynentów. To właśnie na nich rozgrywa się fabuła i rozmieszczone są Arki. Jednak oprócz nich na mapie znajduje się cała masa małych i na pierwszy rzut oka bezużytecznych wysepek. Okazuje się jednak, że znajdują się na nich często mało skomplikowane misje, wynagradzające gracza ogromną ilością potrzebnych do upgrade’a itemów materiałów.

Mapę z zaznaczonymi wysepkami przygotował użytkownik Reddita o nicku koticgood. Oto jak wygląda (powiększenie po kliknięciu obrazu):

Oprócz mapy wysepek stworzono również ogromną listę opisującą misję i nagrody możliwe do zdobycia i jest ich naprawdę dużo. Jej autorem, jest streamer meloarkwind.