w

Budował to ponad 3 i pół roku. Widowiskowy projekt gracza Minecraft

Jeden z graczy pochwalił się projektem, który tworzył przez kilka lat. Oto budowle w jego sześciennym świecie.


Projekty w grze Minecraft bywają różne – od prostych domków tworzonych w jedno popołudnie, po gigantyczne budowle, nad którymi pracują dziesiątki osób. Na pewno niejeden fan miał okazję podziwiać całe miasta stworzone w sześciennym świecie. Im większy projekt, tym większy efekt „wow”.

Nie każdy jednak zastanawia się, ile czasu pochłaniają te największe budowle. Tworzenie czegoś przez miesiąc czy nawet pół roku wydaje się naprawdę trudnym wyzwaniem.

Bohater tego artykułu postanowił przeznaczyć ponad 3 lata życia na swoją wizję nowoczesnego miasta na serwerze Minecraft. Co ostatecznie z tego wyszło?

Ponad 3 lata budowania

Użytkownik Reddita o pseudonimie Enigmont opublikował post, w którym pokazał swoje budowle, nad którymi pracował ponad 3 lata. Przez tak długi czas można było stworzyć coś widowiskowego i tak też się stało – projekt gracza robi ogromne wrażenie.

Opis filmu, na którym przedstawia swój serwer, brzmi następująco:

Ponad 3 i pół roku budowania oraz 10 tysięcy minecraftowych dni później – oto mój survivalowy świat!

Video

Wpis zdobył dużą popularność na Reddicie i jak łatwo zgadnąć – wielu komentujących gratulowało graczowi wytrwałości w realizowaniu projektu.

Bro, masz cierpliwość godną pięciu osób. 

To jakieś szaleństwo. Widać, że włożyłeś w ten świat 3 i pół roku pracy. 

W komentarzach znaleźć można sporo pochwał i niedowierzania, że ktoś przez ponad 3 lata samodzielnie pracował nad takim projektem. Wielu fanów gry od Mojang nie przywiązuje się aż tak do pojedynczych serwerów i zwyczajnie nudzi się danym światem, po czym szuka czegoś nowego. Rzadko kiedy budowlane projekty obejmują coś, co wymaga włożenia kilkudziesięciu miesięcy czasu. Jednak jeśli takie coś faktycznie ma miejsce – robi gigantyczne wrażenie.

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft