Urocza sytuacja z Minecraft – gracz przygotował dla swojej dziewczyny taką niespodziankę

Minecraft

Reklama

Projekt jednego z graczy – romantyczna randka pośród sześciennych bloków.


Minecraft to nie tylko budowanie czy walka z mobami, ale także tworzenie społeczności i relacji z innymi graczami. Nierzadko fani wspominają, że to właśnie na serwerach gry od Mojang poznali różnych przyjaciół, a czasem nawet drugą połówkę.

Gracze, którzy spędzają dużo czasu w sześciennym świecie, często podczas eksploracji czy budowania rozmawiają z innymi na kanałach głosowych lub piszą na czacie. Tytuł pozwala nawiązywać przyjaźnie z osobami z innych miast, a nawet krajów.

Bywa, że poza serwerem gracze nie mają jak spotkać się w prawdziwym świecie, więc radzą sobie na różne sposoby, by ich znajomość była jak najbardziej „realna”. Tak też zrobił jeden z użytkowników Reddita, który nie mógł spotkać się z dziewczyną. Dlatego wpadł na pomysł, że zorganizuje randkę w Minecrafcie.

Reklama

Randka w sześciennym świecie

Reklama

Użytkownik Reddita – Kiwi_Historical – pochwalił się innym graczom, że zorganizował romantyczną randkę na serwerze Minecraft, gdzie gra ze swoją dziewczyną. Para nie mogła spotkać się w realnym świecie, dlatego uznali, że spędzą miło czas w grze.

Nie zabrakło kwiatów, poczęstunku, świec czy ozdób z drzew wiśniowych.

Post szybko zdobył wiele opinii i komentarzy. Jedni pisali, że przygotowana przez gracza uroczystość jest „super urocza” i sami chcieliby, by ich partner zrobił coś takiego. Inni żartowali, że osiągnięciem już jest samo znalezienie dziewczyny, a co dopiero takiej, z którą można grać razem w gry.

Co ciekawe, w wielu komentarzach fani opisywali własne doświadczenia tego typu – okazuje się, że sporo osób odtwarza wydarzenia z realnego życia w sześciennym świecie. Poza spotkaniami w stylu randki jednej osobie zdarzyło się nawet odwzorować własny ślub.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej