w

Gra w kółko i krzyżyk z botem w Minecrafcie. Wszystko dzięki komendom w grze

Tic-Tac-Toe, czyli kółko i krzyżyk z botem w Minecrafcie. Jak wygląda gra?


O tym, na jak wieje sposobów można wykorzystać komendy oraz bloki komend w Minecrafcie nieraz można było się już przekonać. Od jakiegoś czasu jest to kolejna płaszczyzna rozgrywki, na której można się wykazać kreatywnością i umiejętnościami zaraz obok na przykład projektowania złożonych miast czy tworzenia skomplikowanych maszyn, które wykorzystują Redstone.

Tym razem jeden z fanów postanowił stworzyć kółko i krzyżyk, w które można grać z komputerem. Zagranie w tę grę w Minecrafcie nie brzmi jak coś trudnego – konieczne jest postawienie kratki, a następnie zaznaczanie poszczególnych części. Imponujące było jednak stworzenie bota, który będzie w stanie odpowiadać na ruchy gracza i stanowić spore wyzwanie.

Znana gra w Minecrafcie

Użytkownik o nicku PatoPsicopata podzielił się klipem, który przedstawia rozgrywkę w kółko i krzyżyk, w której jego przeciwnikiem jest komputer. Wpis zatytułowany został „FUNGUS” – AI, które gra w TIC TAC TOE.

Video

Kiedy Fungus wykona swój ruch gracz dostaje do ręki grzyba, którego może postawić w jednym z pozostałych wolnych miejsc. Rozgrywka jest nie tylko sprawna, ale stanowi wyzwanie, a na dodatek wszystko zostało stworzone z jednym motywem przewodnim grzybów.

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft