w

Gracz Minecrafta pokazał swoje stanowisko, dzięki któremu żaden mob już go nie zaskoczy

Ten fan Minecrafta przygotował naprawdę widowiskowe stanowisko do gry.


Minecraft to w teorii tytuł, który jest przystępny dla osób z każdej grupy wiekowej. Grają w niego zarówno dzieci, jak i dorośli. Nie znaczy to jednak, że gra momentami nie może wystraszyć. Dzieje się tak szczególnie wtedy, gdy jakichś mob atakuje z zaskoczenia.

Jeden z fanów tak bardzo nie lubił, gdy przeciwnicy go zachodzili, że wyposażył się w naprawdę długie monitory. Dzięki temu zasięg jego widzenia zrobił się naprawdę imponujący.

Perfekcyjna ochrona przed mobami?

Użytkownik Reddita o nicku ChickenDonerBoiii wrzucił filmik, na którym pokazuje swoje stanowisko do grania w produkcję Mojangu. Już po chwili widać, że gracz przygotował trzy monitory, w tym dwa szerokokątne, a wszystko po to, by żaden mob nie zaatakował go z zaskoczenia. Wygląda to tak:

Video

Oczywiście nie warto brać tego az tak poważnie, ponieważ nawet jeśli ktoś faktycznie kupowałby dodatkowe monitory tylko pod Minecrafta, to rozglądanie się tak, jak robi to autor filmu, jest zwyczajnie niewygodne.

W komentarzach śmiano się, że jego stanowisko wciąż nie zapewnia pełnej ochrony przed mobami, ponieważ nie widać tego, co dzieje się za plecami. Żartowano, że pomysł byłby zrealizowany w 100%, gdyby monitory otaczały gracza z każdej strony.

Powinieneś mieć monitory dosłownie dookoła i jeszcze pod sobą na podłodze. Następnie zrobić port Minecrafta VR i dopiero wtedy możesz powiedzieć, że nic cię nie zaskoczy.

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft