w

Gracz Minecrafta skomponował utwór za pomocą note blocków. Jak wyszło?

Reklama

Powstał kolejny utwór stworzony przy użyciu bloków dźwiękowych. Społeczność oceniła go bardzo pozytywnie.


Tworzenie własnych kompozycji za pomocą bloków dźwiękowych w sześciennym świecie nie jest niczym nowym. Do tej pory powstało wiele tego typu utworów. Niemniej jednak gracze wciąż chętnie słuchają kolejnych projektów, które często naprawdę wpadają w ucho.

Jeden z fanów przygotował taki utwór i pochwalił się nim na Reddicie. Dużo osób pochwaliło jego twórczość i przyznało, że kompozycja jest świetna.

Muzyka przy użyciu note blocków

Reklama

Bloki dźwiękowe pozwalają wyemitować poszczególny dzwięk po zasileniu ich za pomocą redstone. Jest to świetna zabawa dla osób, które lubią bawić się muzyką i komponować własne utwory (lub coverować już istniejące). Wystarczy orientować się w nutach i tym, jak działają wspomniane wcześniej note blocki. W sześciennym świecie fani mają dostęp do dwóch oktaw, co daje całkiem spore możliwości.

Jeden z użytkowników Reddita pokazał nową kompozycję, którą niedawno skomponował. Jak przyznał, nie jest to jego pierwszy projekt. Jednak ten różni się od poprzednich.

Ten ma trochę inny klimat niż poprzedni. Chciałem zacząć powoli i przyspieszyć w połowie. Myślę, że wyszło dobrze. Miłego słuchania!

Video

Utwór bardzo spodobał się fanom Minecrafta na Reddicie. Poczytać można wiele pozytywnych komentarzy.

Bardzo fajne. Brzmi jak muzyka do retro gry wideo.

Najlepszy utwór stworzony za pomocą note blocków jaki znam. Naprawdę daje satysfakcję. 

Uwierzyłbym ci, gdybyś mi powiedział, że to jest prawdziwa piosenka odwzorowana w Minecrafcie. 

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Minecraft