w

Jak wkurzyć innych graczy na serwerze Minecraft? Prosty sposób na ukrycie easter egga

Niepozorna drobna budowla, która może doprowadzić graczy do szaleństwa.


Minecraft trafił w ręce graczy już lata temu, a jednym z kluczowych elementów jego sukcesu był tryb multiplayer. Dzięki niemu fani dalej tworzą małe prywatne serwery lub dołączają do społeczności większych serwisów, jak na przykład Hypixel. Nietrudno domyślić się, że tam, gdzie w grę wchodzi zabawa z innymi, nie zabraknie również żartów i płatania sobie figli.

Jeden z graczy wpadł na nieszkodliwy, a zarazem świetny pomysł, który dotyczy tego, w jaki sposób można zdenerwować lub rozbawić swoich znajomych. Wystarczy rozsiać po mapie kilka tych niepozornych budowli, które składają się z kilku bloków, a następnie czekać na efekty.

Trollowanie znajomych małym crewmate’em

Among Us to kolejna popularna jakiś czas temu produkcja, która zdobyła swoją popularność nie tylko prostą rozgrywką, w której można było bawić się z przyjaciółmi, ale przede wszystkim memami i charakterystycznym wyglądem postaci z gry.

W sieci praktycznie nie dało się nie trafić na grafiki z rzeczami, które przypominały kształtem postać, którą może sterować gracz. Jak można się spodziewać, w minecrafcie, w którym można zbudować wszystko, również pojawił się charakterystyczny crewmate z Among Us. Imponujące jest jednak to, jak niewiele wystarczyło, aby odtworzyć jego kształt.

Użytkownik o nicku sukuro120 pokazał, że wystarczą zaledwie 3 schodki i jeden półblok, aby stworzyć coś, co kształtem będzie przypominało postać z Among Us w Minecrafcie. Dzięki naprawdę niewielkim rozmiarom crewmate’a w mgnieniu oka można postawić praktycznie wszędzie, co sprawia, że jest to świetny sposób na trollowanie swoich znajomych, o czym wspomniał autor wpisu, jak i fani, którzy go komentowali.

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft