w

Jak wygląda przeniesienie Minecrafta do League of Legends? Żelazny Golem jako grywalna postać

Reklama

Iron Golem z Minecrafta przeniesiony do League of Legends. Świetna customowa skórka stworzona przez jednego z fanów.

Reklama


Zarówno League of Legends, jak i Minecraft mogą zostać określone mianami jednych z najpopularniejszych gier, jakie trafiły w ręce graczy. Nietrudno więc o fanów, którzy mieliby styczność z obiema produkcjami, którzy jednocześnie naprawdę lubią i jedną i drugą grę mimo tego, że należą do zupełnie innych gatunków.

Nie oznacza to jednak, że nie podejmowano prób połączenia dwóch światów. W większości fani tworzyli przeróżne rzeczy w Minecrafcie, jednak tym razem powstało coś zdecydowanie bardziej wyróżniającego się na tle innych tworów, które łączyły te dwa światy.

Iron Golem w LoLu

Iron Golem trafił do League of Legends za sprawą customowej skórki Mordekaisera. Mobek z Minecrafta nie tylko rewelacyjnie pasuje do bohatera, który słucha cięższej metalowej muzyki, ale również wizualnie, ponieważ animacje idealnie oddają charakterystyczny dla sześciennego świata klimat.

Klipem, który pokazuje customowego skina podzielił się użytkownik o nicku Sauronkaiser, a pod wpisem momentalnie pojawiła się spora ilość komentarzy sugerujących, że skórka bez problemu trafiłaby do legendarnego tieru.

Video

Trzeba przyznać, że klip pokazuje, że w skórkę włożono naprawdę sporo pracy. Od rewelacyjnej animacji spawnu czy drobne smaczki, jak na przykład dźwięk zdobywanego w Minecrafcie doświadczenia, po złożone animacje zdolności, w których w których można znaleźć kreatywne wykorzystanie tłoków czy kowadła znanych z produkcji Mojangu.

Superumiejętność, którą Mordekaiser przenosi przeciwnika do innego wymiaru, tutaj zabiera go do Netheru – Minecraftowego odpowiednika piekła. To, w jaki sposób wróg tam trafia, również jest naprawdę świetne, ponieważ Mordekaiser dosłownie uderza w niego portalem.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Minecraft