w

Jak wygląda abominacja, która powstała w wyniku połączenia Żelaznego Golema z bałwanem w Minecrafcie?

Stwór, który w pojedynkę obroniłby całą wioskę przed ogromną hordą zombie.


Gracze Minecrafta są naprawdę kreatywni i udowodnili to wiele razy, publikując w sieci zarówno przepiękne budowle, jak i na przykład paczki tekstur czy datapacki, które znacząco potrafią zmienić to, jak wygląda produkcja Mojangu.

Nierzadko pojawiają się również klipy, które w przeróżny sposób potrafią rozbawić fanów Minecrafta. Tym razem jeden z graczy postanowił stworzyć stwora, który jest połączeniem Iron Golema z bałwanem. Jak wygląda “nowy” mob?

Iron Golem połączony z bałwanem

Żelazny Golem jest stworem, którego zadaniem jest obrona wioski. Często można spotkać go w osadach, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zbudować go samodzielnie. Wystarczą 4 bloki żelaza oraz rzeźbiona dynia, aby mob pojawił się w miejscu postawionych bloków.

Golem jest jednym z dwóch stworów, którego zbudować mogą gracze. Drugim z nich jest bałwan, który ze wspominanym wcześniej mobem dzieli dyniową głowę. Najprawdopodobniej właśnie z tego powodu użytkownik o nicku Sinbad1999 wpadł na pomysł połączenia ich. Jak wygląda stworzona przez niego abominacja?

Ze względu na to, że oba moby zostały przez Mojang uzbrojone w atak, który domyślnie kierowany jest we wrogie stwory, połączenie golema z bałwanem widać również w zdolności nowego “Sniron Golema”.

Golem podrzuca moba, a śnieżki atakują go w locie z zatrważającym tempem. Trzeba przyznać, że stworzony przez użytkownika stwór jest naprawdę silny i choć wygląda niepozornie, byłby w stanie obronić niejedną wioskę.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Minecraft